Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Spriccelős lányok! Amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spriccelős lányok! Amikor először rájöttetek hogy tudtok spriccelős orgazmust, utána sokkal könnyebb volt elérni?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek vasárnap volt először spriccelős orgazmusa , többször is egymás után, de eddig soha nem sikerült elérnie. Ma pedig újra sikerült neki többször egymás után, és a végén egy óriási adag jött ki neki.

Azt mondja úgy érzi, már tudja irányítani maszti közben hogy az legyen, lányok ti is így voltatok/vagytok vele?


2015. ápr. 29. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Jó lenne, mert imádom az ízét.
2015. ápr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet tanulni, tanítani..:)
2015. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
53%

Nekem már a legelső is olyan volt.

Eleinte nem tudtam elélvezni, mert ugye az egész új volt még nekem, aztán mikor sikerült, nem is tudtam, hogy sikerült, én csak szimplán azt hittem, hogy baszki, bepisiltem.

Amikor mondta párom, hogy ez nem az. 😂

És én nem is tudok máshogy.

2021. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!