Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire befolyáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire befolyásolhatjuk az agyunkkal az érzelmeket?

Figyelt kérdés

Gondolok itt például egy olyan vonzalomra,amiről tudod,hogy reménytelen,ezért igyekszel megszabadulni tőle.Mennyire tudod ezt irányítani?Persze tudom,hogy "a szívnek nem lehet parancsolni" de én ebben nem hiszek.Nyilván ember- és akaratfüggő,de mégis ti ezt mennyire tartjátok lehetségesnek?

Normális válaszokat,köszi.Ne nézzetek hülyének :)



2015. ápr. 29. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet. Csak fontos a megelőzés ebben a témakörben. ha már beleástad magad nehezebb, de akkor is abszolválható.
2015. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha "megkeményíted a szíved" és próbálod elfedni az érzéseid a logikus gondolkodással akkor sem lessz semmi eredmény csak szorongani fogsz. A válasz tehát sehogy. Az érzelmeket a tudósok szerint az agyunk váltják ki de ez nem igaz mert az érzések 1 magasabb dologtól függnek.
2015. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha nem nyomod el,és beismered(mármint magadnak) és jobban megismered a személyt,akkor szerintem egy idő után rájössz,hogy ő sem tökéletes és mivel nem lehettek együtt,ezért hiányzik az a bensőséges viszony,ami éltetni tud egy vonzalmat és előbb-utóbb barátsággá alakul az egész.És elmúlik a fellángolás.Legalábbis sokszor így van,nem?
2015. ápr. 29. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem eléggé... Ha valami egyszer tényleg mélyről jön tehetsz bármit, a szived erősebb lesz mint az agyad.
2015. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De egy idő után csak alábbhagy az egész.
2015. ápr. 29. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nemrég megismertem egy lányt. Nem akartam tőle semmit, ez nagyon látszott az első találkozásunkkor, amit egyszer el is halasztottam direkt ezért. De az idő múlásával agyban hiába nem akartam talán látni sem bizonyos okok miatt, de nem tudtam mit tenni beléestem.
2015. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!