Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig azok jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig azok jönnek be akiknél esélyem sincs?

Figyelt kérdés
Még soha nem jött be nálam fiatalabb csaj,mindig az idősebbek tetszettek.A legutóbbi két csajnál(ők is 1 évvel idősebbek voltak) úgy rontottam el hogy facebookon valottam szerelmet(na jó csak az egyiknél a másiknak már korábban mondtam hogy bejön nekem).Egyszerűen nincsen szerencsém,pedig nem vagyok egy csúnya gyerek több csajnak is bejövök/bejöttem,de nekem mindig azok tetszenek akiknél esélyem sincs.Sőt,filmsztárokba is képes vagyok beleesni.Nem csak kisfiús rajongás,15 éves vagyok.Most is egy sorozatsztár jön be,és nem értem hogy miért,egyszerűen csak megfogott valami a személyiségében,vagy nem tudom.De olyan szinten hogy nem tudok 2 percenként ne rá gondolni.Minden élethelyzetbe őt képzelem bele.Nem értem miért van ez,és miért nem jönnek be soha azok a csajok akiknél van esélyem.15/F

2015. ápr. 29. 21:52
 1/2 Fish1 ***** válasza:

A sorozatsztár köré egy illúziót építettél és abba vagy szerelmes. A személyisége nem hinném, hogy megfogott volna, főleg ha nem is ismered. Na meg egy színész nem önmagát adja a vásznon, hanem egy szerepet, amit rá írtak.

Általában párkeresésnél nem úgy működik, hogy mindenki mindenkivel összejön. Azon gondolkodnék a helyedben, hogy mik azok a dolgok, amik miatt nem tetszel egy csajnak. A kinézet édeskevés. Belső tulajdonságokra gondolj.

2015. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azt akarod, hogy legyen valaki melletted. Akiért megküzdöttél. Akit szeretsz az utolsó porcikájáig. Aki ugyanúgy szeret téged, ahogyan te őt. Aki örül, hogy nem adtad fel. Ezekért szereted a kihívásokat. De soha ne becsüld le a lányokat, akkor sem, ha fiatalabbak! Ők is okozhatnak számodra kellemes csalódásokat. Értük is lehet harcolni mindennel és mindenkivel szemben!
2015. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!