Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek boldog, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek boldog, ha nekem csak olyan lányok tetszenek, akiknél esélyem sincs?

Figyelt kérdés

Megőrjít, hogy olyan az ízlésem, hogy csak számomra elérhetetlen csajok jönnek be.

Olyannal akarok járni, akiért rajongani tudok, aki igazi szenvedélyt kelt bennem, ennél jobb dolgot el sem tudok képzelni, és folyamatosan gyötör a gondolat, hogy ez nekem sosem fog eljönni. Főleg amikor látom a magasabb, jobb adottságú pasikat ezekkel a lányokkal, és belegondolok, hogy ha én is ilyen lennék, én is átélhetném, amire mindennél jobban vágyom.

És nem tudom "leadni a szintet", egyszerűen vagy tetszik egy lány, vagy nem, megpróbáltam olyanokkal, akik nem, és egy kínlódás volt csak.

Hogyan lehet így boldog életet élni? Tudom hogy más is van a világon, nem csak a párkapcsolat, de az én szememben minden eltörpül emellett.


2014. nov. 8. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Alkohol, cigi, drog, munka, rejszolás-maraton, prostik, igények lejjebb adása, sport, gyúrás, makettezés, politikusnak levés, háziállat tartása
2014. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CptTomato ***** válasza:

Hacsak nem lány vagy, akkor úgy hogy felejtsd el kinél van meg kinél nincs esélyed.

Szedd össze magad és változtass magadon a hozzá állásodon is és ha kell a testeden is.

2014. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1, kivárod, hogy jöjjön valaki

2, olvasol és tanulsz arról, hogy milyen legyél, hogy minden nő téged akarjon

3, hagyod a francba

4, beéred a szarral

2014. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy megoldás lehet, hogy pl. nem csak a faszoddal gondolkodsz.
2014. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ebből hogy jött az, hogy a faszommal gondolkodom? Volt hogy megpróbáltam olyan lánnyal akihez nem vonzódtam, tudod mi lett? Én gyötrődtem, sóvárogtam mások után, őt meg összetörtem. Ennek van értelme szerinted?
2014. nov. 8. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:
semmi esélyed. egyedül fogsz meghalni. vagy egy macskával..
2014. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagy egy kaktusszal


>:) - haha

2014. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem csak önbizalomhiányos vagy, aki tetszik neked arra ne úgy gondolj hogy semmi esélyed hanem hogy egy új esély egy jó kapcsolatra
2014. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!