Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak azok a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak azok a lányok vonzanak akiknél nincs esélyem, vagy problémásak?

Figyelt kérdés

Eddig akárhány lánynál próbálkoztam, aki tényleg tetszett, mindig nemet mondtak. Az igaz, hogy elég válogatós vagyok, de ez azért van, mert én nem vagyok képes olyannal együtt lenni, aki iránt nincsenek komolyabb érzelmeim. A lányok akiknél komolyabb szándékkal próbálkoztam, szinte mind problémásak voltak. Stréber, buta, álszent, nem társasági ember, nem közvetlen, titkolózó stb. De mindbe belezúgtam pár mondat után és nem tudtam menekülni az érzések elől. Szinte vonzanak a problémás lányok.


Ha buliban, komoly szándék nélkül, esetleg részegen próbálkoztam mindig összejött a dolog, de irántuk ugye nem éreztem semmit, és csak problémák lettek belőle. Nem akartam megbántani a lányt, erőltetett találkozások buli után stb. Szóval ez így nekem nem megy. Pedig tudom, hogy meglennének a lehetőségeim, hogy játszadozzak a lányokkal, mint a többi pasi, de lelkileg nem vagyok rá képes, és nem is leszek.


Viszont most már teljesen készen vagyok. Túl érzelmes vagyok, állandóan gondolkodom, viszont koncentrálni nem tudok, túlkomplikálok mindent, szarul érzem magam, rossz a közérzetem, semmi kedvem, utálok mindenkit. Szerintem pszichológusra is szükségem van.


Tudom, hogy jönnek majd a kommentek, hogy nyálas, köcsög meg ilyenek, de van olyan pillanat amikor csak úgy elsírom magam.


A további próbálkozásoktól is nagyon félek mert még jobban kikészítenek, szóval fogalmam sincs mit kellene tennem.


Annyira hiányzik egy olyan lány akit tényleg szeretnék, és át tudnék ölelni.... :(((


Amikor meglátok egy fiatal párt az utcán, együtt, annyira irigylem őket... és arra gondolok leszek-e én olyan boldog valaha....


A koromat inkább le sem írom ezek után....


2010. szept. 11. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:

rövid válasz: Azért mert alacsony az önértékelésed.

megoldás: értékeld magadat és szeresd magad. Ne pedig nyafogj!

2010. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nemkell neked pszichomókus:D arra nemgondoltál még hogy 1 lány lehetne a barátod is?? nem egyböl jrni vele meg csók meg minden hanem hogy barátként vele lógj és ö legyen a "legjobb" lány barátod. utána már felhozhatnád a járás témát ha a lány is akarja. 11 barátot is meglehet ölelni és öis tud szeretni csak nem ugy:D az meg hogy sirsz az oltári gásXD legalább mások elöt bömbölsz?:D a tulérzékeny p*öcsöket sem birják ám a csajok!
2010. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elöttem szólónak, bár a stílusa vitatható, nagyon igaza van! Nem muszály minden csajjal járni, ez az egyik, a másik, szeretsd már magad annyira hogy ilyesmiken nem akadsz fent. Egy kis egészséges ego. Férfi vagy, a teremtés koronája (jobb esetben); becsülendő, hogy ennyire érdekel hogy ne bántsd meg őket, de egy kis egészséges önzés még senkinek se ártott meg.

Amúgy szebb lenne a világ, ha ilyenekből lenne 12, egy tucat, mint te.

2010. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jah ismerős az érzés. Folyamatos elutasítás. Én is átestem már ezen, hogy vannak a jó bigék, és egyiknek se kellek.


Jó kezdjük el edzeni magunkat szellemileg. Fogtam magam, és 1 nap kimentem az utcára (nagyon égő volt akkor) és szólítsunk le minél több csajt, és a cél az elutasítás. Minél több csaj utasított el, annál megszokottabb lett és nem idegesítettem magam azon ha elutasít, mivel már természetes lett.


Következő lépésként, mivel már könnyedén ment a megszólítás, kezdtem egy laza indirekt nyitás (indirekt amiből nem jön rá hogy csajozós szöveg) ami lényegében helyzet meghatározás, hogy ez és ezt hol találom a városban, majd elkezdődött a csevegés. És még mindig nem vette észre hogy valójában csajozok, és mikor megejtettem hogy: "Bocs, de mennem kell. Ha gondolod összefuthatunk valamikor." és átnyújtom a mobilt, és ő már tudja hogy a számát kérem el. Mivel odaadtam a telefont, nem adtam neki lehetőséget, hogy visszautasítja annak esélyét hogy ne adja meg a számát.

2010. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
No kedves kérdező!!! Én is iyen vagyok, mint te vagy.Nem vagy elveszve.Remélem azt, hogy megtalálod azt a lányt, akivel igazán boldog leszel.Bár bevallom neked:Én már letettem róla,hogy én valaha találok egy ilyet.Úyhogy én már csak a kalandokra bukok.De hidd el:ez se rossz.A mai gonosz világban sajnos a mi fajtánk nem kaphatja meg azt, amit igazán akar,nevezetesen az igaz, őszinte szerelmet,de még gyakorta a barátságot sem.De azt meg senki nem várhaja el tölünk, hogy megöljük magunkat.Jogunk van élni és boldognak lenni.Ezért hát,ha nincs ló akkor jó a szamár is alapon:éljünk legalább a kalandoknak!!!!Ha gondolod fogadd meg amit írtam.De nem kötelező persze.
2010. szept. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tiszta emo-.-
2010. szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ki a tiszta emo?Én vagy a kérdező?Vagy mindketten?
2010. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ezzel én is pont így vagyok. De detto....csak lányban. Én is elég magasra teszem a mércét, és nem tudok olyannal lenni, aki iránt nincsenek érzelmeim.És engem is eddig mindig elküldtek...:S:S Kivétel, amikor olyan srác volt, aki nem is jött be annyira, szóval....én megértelek:S

19/L

2010. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mindenki tiszta emo aki azthiszi hogy a világ ellene fordult és senki sem szeretni!!! ez hülyeség én tudom hogy van valaki a füldön aki csak az enyém és rám vár:DXD

najó ez nyálasra sikerült de az gyikabb hogy senki sem szeret-.-

2010. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Te sem az vagy, akinek mondják, hogy látszol,

csak egy bohóc, mint én, akit néhanap játszol,

akitől kérdezhetsz bármit, meghallgat és így szól:

mit akarsz tőlem, ha magadban sem bízol."

Innen: http://www.youtube.com/watch?v=nJvv-lFjIf0


És tényleg így van, mit akartok másoktól ha magatokat sem becsülitek eléggé???

2010. szept. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!