Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magam alatt vagyok, nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magam alatt vagyok, nincs senkim, szomorú vagyok, nem tudok párkapcsolat nélkül élni. Mit javasoltok nekem? 16/L

Figyelt kérdés
Jártam egy fiúval, másfél hónapig, életemben először voktam kapcsolatban, és 2 hete szakított velem, valami miatt, amit nem fejtenék ki, lényeg hogy nem mindennapi szakítóok, és tiszteletben tartom hogy így döntött. De én azóta teljesen összetörtem. A barátnőim most hogy mi szakítottunk bepasiztak, és mindenki boldog, és tavasz van, és megszoktam hogy szeretve vagyok, minden este boldogan feküdtem le alidni, és most is van olyan aki csapná a szelet, tegnap volt a gimiben egy buli, de azok épp nem tetszenek és én azt hiszem szerelmes vagyok a szerelembe. Nekem nem az exem hiányzik, hanem maga a szerelem. És csak ezen múlik a boldogságom. Hogy találjak valakit? Egyszerűen az az érzésem van, hogy most azonnal kell nekem valaki, aki szeret :(

2015. ápr. 30. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha valaki nem tud párkapcsolat nélkül élni, az gáz.
2015. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 k.akos99 ***** válasza:
21%

Én is ilyen vagyok :/


15f

2015. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy keress valakit.
2015. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, ez még csak az első volt. 4-5. szakításra megszokod.
2015. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg,én szeretlek.
2015. ápr. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen válogatós, és ne csak a tökéletes külsejű fiúknak adj esélyt!
2015. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi mind szeretünk téged :*
2015. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kivéve, ha befut a nőrühellő :D
2015. ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, először nem olvastam az utolsó mondatodat, csak az első - kegyetlennek tűnő - válasz után.

Pedig eléggé mást jelent a kérdésed az utolsó mondattal együtt.

Tehát akkor nem is ő hiányzik, nem is az exed, hanem valaki, aki szeret. Sőt ez a valaki ez az ESZKÖZE annak, hogy te szeretve legyél. Ez kicsit a társfüggőség fogalmát juttatja eszembe, aminek a pszichológiájához nem értek...

2015. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, kamasz koromban én is ezt éreztem minden tavasszal. Ki kell várni, majd jön másik. Légy erős. Hidd el, tudsz élni párkapcsolat nélkül, eddig is sikerült valahogy. Ha nem most, majd nyáron bepasizol. Hidd el, sokkal jobb egyedül, mint valami nyomival, aki nem is tetszik igazán!
2015. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!