Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy férmi melle eléggé...

Ha egy férmi melle eléggé megnőtt, mert túlsúlyos, hogyan tudja azt eltüntetni? Az illető nem mer utcára menni mert azt hiszi annyira ciki, hogy mindenki őt röhögi ki. Vagy ez tényleg ennyire gáz?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, próbálom nyugtatni de egyszerüen nem mozdul ki. Ja és fiatal is. Hogyan tudnék neki segíteni?
2009. júl. 14. 12:29
 1/5 anonim válasza:
velemis ezvan:( 16vagyok de már vagy 5éve nem mentes se strandra meg semmi! vagy 5éve nemláttak engem félmesztelen mert szégyellem! egyszerűen akkora mint egy átlagos 13éves lányoknak:((
2009. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Le kell fogynia, más megoldás nincs.
2009. júl. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor az a férfi menjen el sportolni és kezdjen el diétázni mert igen, elég gáz. :)
2009. júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A kérdés az, hogy mennyire szeretne lefogyni.. Csak úgy lehet ezen segíteni és ha ilyen problémája van az azt jelenti, hogy sokkal több van rajta mint tíz kiló plussz.. Tehát a futást nem ajánlom, csak cardiot: bicikli, gyaloglás (enyhe emelkedővel is), 50 percet, min.heti 4-szer. És az étkezés ami nagyon fontos; semmi mű kaja, nasi, üdítő, vacsora, cukor stb...

Sokan mivel szégyenkeznek, a fogyókúrát is annak tartják, próbáld meggyőzni, hidd el érdemes! Amúgy sem egészséges ha egy férfinak is melle van, mert annyira küszködik a túlsúllyal! Ha egyszer leadja, onnantól kezdve, ha oda figyel soha többet nem lesz ilyen gondja! És nem olyan borzasztó mit amilyennek elsőre hangzik, mármint a fogyókúra! Csak meg kell szokni és nem megingani!!!

Ha van további kérdésed írj!!

2009. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem van egy barátom, aki ugyanilyen. Szülinapjára melltartót kap :D
2009. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!