Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17-20 éves lányok! Mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-20 éves lányok! Mitől jönnek be nektek jobban az idősebb férfiak (20-25 év), mint a saját korosztályotok?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, de érdekelnek a gondolatok, próbálom megérteni egy saját problémámat (saját korosztályom elutasított, de nem merek fiatalabbal összejönni). Miből jön le, hogy a ti korosztályotokban lévő srácok gyerekesek? Mit értetek azalatt, hogy tapasztaltabb egy idősebb, miben? Vagy ez csak úgy belétek lenne kódolva és így van rendjén?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. ápr. 30. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert azzal lehet menőzni a barátnők előtt.
2015. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem tudnám megmagyarázni, miért. nekem egyszerűen az idősebb srácok tetszenek, eddig nem volt pasim, akivel ne lett volna min. 4 év korkülönbség.. a mostani barátommal 7 év van, és ez az eddigi legboldogabb kapcsolatom. velük jobban kijövök valahogy, én is gondolkoztam már a kérdésen..


de van rengeteg lány, aki meg a korabeli, vagy fiatalabb pasikat kedveli, szerintem ez mindegyik rendjén van :)

20L

2015. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekem is az idősebb korosztály jön be én 20/L vagyok és voltmár 19-20 éves pasim is kb. 2hónapig se tartottak viszont 3 éve egyyütt vagyok egy 24 éves pasival és annyira jó vele tapasztalt tuggya mit hogy merre hány méter..stb... az előzőeket szinte tanítani kellett mindenre....idegtépő volt..
2015. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Világ életemben legalább 3 évvel idősebb fiúkkal voltam, így jött ki. Nem tudnám magam elképzelni pl. egy osztálytársammal.

17L

2015. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is mindig idősebb pasikkal jártam. mostani barátom is 6 évvel idősebb és 4 éve együtt vagyunk :))

engem alapból izgat ha idősebb a pasi, nem tudom miért. jobban biztonságban érzem magam vele, mert több élettapasztalata van és jobban tudja a dolgokat, mint én. nem bírom, ha egy fiú tudatlanabb/gyengébb és még nekem kell magyarázni neki, egyszerűen kiábrándító és nem tudok felnézni rá, így már bukott is az egész.

és az idősebb pasik önállóbbak és jobban tudják hogy mit akarnak. persze itt is vannak kivételek :)

20L

2015. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mit értetek élettapasztalat alatt? Hogy túlvannak érettségin, diplomán, vagy min?
2015. ápr. 30. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!