Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy elfelejtsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Azt hiszem nem helyes,hogy ezt érzem,de nem tudom mit tehetnék ellene.Több éves kapcsolatban élek ami jó egy éve nagyon megromlott,pár hónapja már teljesen úgy érzem javithatatlan a kapcsolatunk a párommal viszont (most nem részletezném miert,mert nem ez a kérdésem lényege),de kilépni ebből a kapcsolatbol nem tudok,sőt azt sem tudom egyáltalán valaha ki is fogok tudni lépni ebből.És a másik,ami miatt a kérdést kiirtam...10 éve ismerem a legjobb barátomat,tavaly nyáron és ősszel együtt dolgoztunk és egyre több időt töltöttünk együtt.Akkor még nem is foglalkoztam vele barátságnál jobban,néhány hete viszont egyre többször ért hozzám (pl elmentem mellette és "teljesen véletlen" hozzámért karomon stb) aztán szoba kerültek kapcsolatok stb és megemlitette,hogy egy ideje többet érez irántam mint barátság.És talán már én sem csak azt érzem,nem állitanám,hogy beleszerettem,de vonzódom hozzá.Szinte állandoan rá gondolok,az érintéseire és nagyon kivánom őt,de mivel kapcsolatban élek tudom ez nem helyes még akkor sem ha nem működik a dolog...Valaki tudna valami tanácsot adni,mit tehetnék? Lassan ebbe bolondulok bele... :/

És kérlek titeket a negativ bunkoságokat mellőzzétek.Az irjon aki tud értelmes ember módjára irni.Köszi előre is!



#szex #vonzalom barát
2015. máj. 1. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szívesen válaszolok :D . Az őszinte véleményem az, hogy társfüggő vagy. Egy egészséges ember egyedül is jól érzi magát. Egyedül! Nem magányosan... Egyedül! Ez a lényeg. Ha egészséges kapcsolatot szeretnél, szakíts a pároddal és a következővel se gyere össze, sőt semennyire se gyertek össze. Az érzelmi támaszod magadban találd meg. Menj el egyedül valahova, kikapcsolódni, gondolkodni. Csak pár napra.
2015. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

itt nem az lenne a lenyeg h a jelenlegibol nem akarok kilepni,hanem nem tudok!ennek is meg vannak az okai...

es a baratsagoz is tobbre tartom minthogy tobb legyen belole (barmilyen jo is lenne akkor sem szeretnek tobbet)

nehany, orara sem tudok elvonulni vita nelkul nem hogy par napra... :/

valami jobb otlet?barmi?!

2015. máj. 1. 14:49
 3/4 A kérdező kommentje:

*baratsagot


es ezert szeretnem ezt valahogy elhatarolni,nem erezni,csak nem tudom hogyan,ez egyre jobban gyotor...a baratsagot szeretnem megtartani ha lehetseges valahogy

2015. máj. 1. 14:51
 4/4 A kérdező kommentje:

azota eltelt mar majdnem 4 honap.parommal nem valtozott a helyzrt,sot sokkal rosszabb...mar azt se tudom mi tartja itt mert attol fuggetlen,hogy vonzodom a legjobb baratomhoz,tole probalok eltavolodni es rendbehozni a parommal a dolgokat,de akarmit teszek nem eleg jo,mar teljesek kiszolgalom mindenbe,mindent megteszek amit ker megis napi szinten talal valamit amin veszekedhet es a fejemhez vaghatja hogy en mar nem tudom boldogga tenni stb sok mindent...

a "baratommal" azota nem kozeledtunk egymashoz legalabbis szo szerint nem beszeltunk semmi vonzalomrol,nem csinaltunk semmit,maradtunk azota is baratok,de az erzeseim nem valtoztak,akarhogy probalom szinten tartani a baratsagunkat egyre erosebben vonzodom hozza es nem tudom mit kezdjek mar ezzel az egesszel. :(

2015. aug. 28. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!