Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi volt a legcikibb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi volt a legcikibb helyzet amikor spontán merevedesetek volt?

Figyelt kérdés

Ki(k) látta(k)/lathatta(k)

Mit reagáltál rá?/ mit csináltál?

Ha valaki látta O mit reagált?


Kor es nemet is :)



2015. máj. 1. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Most kérdeztem meg a párom, erre mondta, hogy ő álló kukaccal vette át az érettségijét, ráadásul ugye vékony vászongatyában volt.:D Nem hiszi, hogy bárki is észrevette volna, de pont elég volt, hogy úgy kellett kimennie.:)
2015. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 RRR ***** válasza:
87%

tornaóra

3 osztály

füttykoncert

2015. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Strandon többször is.
2015. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez sose zavart, mi ebben a gáz, tök természetes, hogy néha magától feláll. Am. matekórákon sokszor szokott, de ennek egyszerű oka van, annyira unalmas, hogy elszáll a fantáziám, és hát ez azt eredményezi. Olyankor oldalra igazítom, és úgy állok fel a padból. Észreveszik, nem veszik észre, lesz*rom. Álszent dolognak tartanám, ha emiatt nem állnék föl a padból.

16F

2015. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A legcikibb talán randin volt.

Randi után mint két hülye gyerek próbálgattuk sétálás közben a másikat kigáncsolni, útba esett egy játszótér ezért bementünk és lefeküdtünk az egyik játékra amibe mind a ketten belefértünk, egy ilyen kerek hinta ami fel van függesztve és ott ahogy mellém feküdt hát megmerevedtem.

Biztos észrevette mert félig az ölemben ült, és amikor megmozdultam ő megmerevedett egy pillanatra.

Nem tudom, hogy hogyan vette, de sajnos nem jöttem össze vele, de még néha beszélünk.

De többször volt főleg vonaton amikor meleg van, vagy melegem van, hogy önállósítja magát...

24F a lány meg 19 volt

2015. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Sokszor előfordul, én büszke vagyok rá és úgy igazítom a farkam, hogy minél jobban látszódjon, hogy áll.
2015. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6-ős ás miért jo, ha mindenki latja? :D
2015. máj. 11. 20:10
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

a barátnőmmel amikor először találkoztam, úgy állt mint a cövek, pedig akkor még nem jöttünk össze, és még nagyon kislány volt, mármint alkatra, és bő ruha is volt rajta :D

szerencsére az ingemmel el tudtam takarni, de azért próbáltam úgy hogy ne vegye észre, szerencsére nem vette észre :D

2015. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
79%
Apikám rendezettt egy kerti party-t és eljött valami új barátjuk és ő látta hogy ott igazgatom amugy van mikor ha egy csaj mellett ülök a buszon pl akkor direkt úgy rakom hogy látszodjon
2015. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Es miért jo, ha látszódik, hogy áll? :D
2015. máj. 11. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!