Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ebből valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta ismerek egy fiút, de csak fél éve keveredtem véletlenül a társaságukba és azóta minden hétvégén a haverjaival lógok (ő dolgozik, szóval ritkábban jön). Nagyon rendes, humoros és helyes pasi! Ha ott van beszélgetünk, hülyéskedünk, állandóan nevettet és azért egy-két jelet felfedeztem rajta.. A haverjainak meg tesóinak leesett hogy teljesen oda vagyok érte, meg szerintem neki is, mert állandóan zavarban vagyok ha beszélünk, ha már rámnéz vagy szóba kerül elpirulok meg nincs egy épkézláb mondatom... A hobbink és az érdeklődési körünk szinte ugyanaz.. A dolog csavarja, hogy valószínű hogy azért szerettem bele, mert megszólalásig hasonlít mind külsőleg, mint viselkedésileg egy híres emberre akiért évek óta fanatikusan rajongok.. Tudom, hogy elég el*aszott egy helyzet de ez van sajnos.. Szóval szerintetek ebből lehet valami?

2015. máj. 2. 05:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem látok teljesen bele a helyzetbe, de szerintem ha ténylegesen észrevette, hogy neked tetszik, akkor hamarosan reagál is rá.
2015. máj. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!