Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha mar feladtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha mar feladtam, hogy valaha jo alakom legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon vekony, edzetlen csaj vagyok.20N
2015. máj. 2. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
képet nem kapunk?
2015. máj. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tespedj, senkit nem érdekel
2015. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Evergrey ***** válasza:

Ha egyébként fontos lenne számodra a jó alak, akkor meríts valahonnan akaraterőt és motivációt, és próbálkozz tovább.

Ha nem annyira létfontosságú, akkor pedig tudatosítsd magadban, hogy attól, hogy nincs tökéletes alakod, attól még értékes ember lehetsz.

2015. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha már feladtad akkor miért érdekel, hogy mit kellene tenned?

Költői kérdésem félretéve, ha minden nap megcsinálsz egy 50-50 felülést, lábizom meg hátizom erősítő gyakorlatot, akkor egy-két éven belül már látszani fog. Nem leszel annyira edzetlen. Napi kb 20 percet vesz igénybe. Ennyi időt azért csak rá tudsz szánni :)

Csak egy kis energiát kell belefektetned egyébként :))

2015. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Es probaltal ezen valtoztatni vagy csak varod a sult galambot, hogy a szadba repuljon? Szerezz vmi motivaciot ahogy elottem irtak, es sose add fel ilyen konnyen!
2015. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nagyon vekony, edzetlen csaj vagyok"


Kezd azzal, hogy elkezdesz enni (...és helyesen írni).

Majd jó sok szex, és minden rendben lesz az alakoddal is.

2015. máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is bajom van a motiváció hiányával, de én ilyenkor általában vagy megnézek youtube-on egy random "fitness routine" videót, vagy felmegyek WeHeartIt-re és beírom, hogy "fitspo" és azokat a képeket nézegetem. Nem mindig, de van, amikor bejön és utána már lesz is motivációm az edzéshez. Nekem azok a leginspirálóbb képek, amin ruhában vannak az izmos csajok, mert úgy azt látom, hogy ha nekem is olyan (vagy legalábbis hasonló) alakom lesz, akkor én id felvehetek végre olyan ruhákat. Gondolom neked is a magassarkú az egyik ősellenséged...

Ami nálam a legnagyob probléma az a kaja, de arról meg nem tehetek, mert nincs rá pénzem...

17/L

2015. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mozdulj meg.

Dupla annyi idős vagyok mint te és mégis majdnem minden nap mozgok, teszek valamit az egészségemért. Mindezt két gyerek mellet. Szóval nincs mentséged, menj és mozogj!

2015. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kezdj el edzeni ilyen egyszerű....de ha így állsz hozzá h már most feladtad fejben nem hiszem h sokáig bírnád .... sőt ha már neki akarsz állni javaslom h baráttal barátnővel tedd vagy olyan ismerőssel aki már csinálja egy ideje és segítene neked mert egyedül nagyon nehéz és nem is fogod tudni mit hogyan mennyit csinálj, szóval az elején segítség jól jönne :) Saját tapasztalat mert én 0 tudással kezdtem el és pár évem ráment mire kitapasztaltam miből mennyit hogyan kell csinálni h jól reagáljanak az izmaim és fejlődjek:)
2015. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sújt felszedni nem olyan nehéz, ha érdekel és tudsz angolul tudok adni linkeket, tényleg csak annyit kell csinálnod, hogy megváltoztatod azt, amit eszel egy kicsit, de nem kell emiatt semmi olyat enned, amit nem szeretsz, nem kell többet enned mint amennyit most eszel, nem kerül többe, satöbbi...
2015. máj. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!