Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is odavagytok a katona...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is odavagytok a katona srácokért? Engem mindig felizgatnak ha látok egyet. Ti is így vagytok vele?

Figyelt kérdés
De nem csak ők, hanem a sima terepnadrágos srácok is izgatnak. És állandóan járok katonai ruha boltokba és vásárolok terep cuccokat. Szerintem ilyen fétisem van.

2015. máj. 2. 13:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ahh...De még hogy!! És én még az ilyen kommandós cuccokért is oda vagyok. És ha még fegyver is van náluk, ott már nekem nem kéne könyörögni semmiért... XD
2015. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Igen. Nagyon odavagyok értük.

Na jó, jöhetnek a "beteg állat" "elbasztak a szüleid" dobálózások, de legfőképp a német katonák.

A második világháborús tiszti egyenruhák a gyengéim, meg az a hajviselet, meg azok az arcok *-*

2015. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!