Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejönnek a mentős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönnek a mentős (ápoló), rendőr, katona, ilyesmi nők?

Figyelt kérdés
persze nem a nyugdíjas korú ápolókra gondolok :D

2015. jan. 7. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen nagyon is!
2015. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
esetleg van valakinek ilyen ismerőse?
2015. jan. 7. 13:21
 3/13 anonim ***** válasza:
ápoló igen, de a többi nem igazán.
2015. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Doktor néni gyógyíts meg!

Rendőr néni büntess!

Vááá!!!

2015. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az orvos, mentős, ápoló bejön de a többi nem!
2015. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ezeknek itt?

mindegy mi, csak legyen rajta luk.

2015. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 opened paradise ***** válasza:
50%

Max az ápolónők.

A többihez erősebb fizikumu nőket képzelek el.

2015. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ápoló és gyerekekkel foglalkozók előnyben voltak nálam amikor párt kerestem :) igazából nem ezt kerestem hanem a kedvességet, de végül ápolónő lett a barátnőm :) de maga a kedvesség miatt jön be...tehát egy bunkó nagyképű ápolónő nem kéne :)
2015. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy doktornő v. ápoló nő hmmm.. jöhet!!!
2015. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, nem! Van egy elég hülye rigolyám, mégpedig rettegek a határozott, karakán nőktől. Sokkal jobban szeretek átlagos, szerény, kicsit bizonytalankodó, kicsit butáskodó (nem, nem buta) lányokkal ismerkedni. Az eltökélt, határozott nő szerintem a kapcsolatban is az, és később dominánssá, kioktatóvá, fölényeskedővé válhat, ezt a terrort viszont nem viselem el.


Ismerek is konkrétan egy ilyen lányt. Gyönyörű arca van, szép alakja, és huszonegy-két éves lehet, és egy boltban eladó. Amikor oda betérek, olyan vehemensen, túlzott határozottsággal tevékenykedik, beszél, hogy amikor a pénztárnál sorban állok nála, majdnem egy törpének, egy senkinek érzem magam előtte.


A rendőrnők, a katonák, tehát a leginkább férfias foglalkozással rendelkező nők szerintem mind határozott, acélos jellemek, ami egyáltalán nem passzolna hozzám.

2015. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!