Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnnek (bocsánat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnnek (bocsánat a szóért) ostobának a PUA srácok?

Figyelt kérdés
Olvasgattam kicsit az egész módszerről... Annyira élettől elrugaszkodott elképzeléseik vannak a nőkről, a technikáikat meg egy közepesen érett hatodikos is kinevetné. Arról nem is beszélve, hogy a lányokat csak célpontnak tekintik, nem értelmes emberi lénynek és kb. csak egy számot rendelnek hozzájuk és tulajdonképpen mindegy nekik, hogy milyen, lényeg hogy nőnemű és szóba áll velük. Vagy csak én látom rosszul?
2015. máj. 2. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem te látod rosszul, kb így van valóban.
2015. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Van ez így, lehet belőle tanulni, de ne az legyen az etalon az életben.
2015. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ez 1 baromság pénz le huzás az egész!
2015. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Van benne valami, de azt se felejtsd el, hogy rengeteg, rendkívül ostoba lány van akik képtelenek ilyen szinten belegondolni.
2015. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Tény, hogy túl van misztifikálva a dolog a sok idióta trükkel meg technikával, de a hátterében lévő elvek (ne legyünk túl kedvesek, ne nyaljuk ki a nő popsiját, legyünk kiismerhetetlenek, stb.) azok működnek. Meg hát az sem utolsó szempont, hogy sok embernek, aki valamiért kimaradt az ismerkedés dologból tizenévesen, ez a kezdő lökés kell ahhoz, hogy valahogy felzárkózzon.
2015. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A PUA mint taktika önmagában egy hülyeség, de vannak értelmes pontjai. Sosem voltam szingli, sosem használtam semmit csajozáshoz, mégis van egy két részlet, amire azt mondtam a PUA-ból hogy igen, ez hatékony lehet.
2015. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Mi közöd Tőle ***** válasza:
20%

Ha valaki különféle okokból kifolyólag (vele született "tehetségtelenség", neveltetés, sok negatív impulzus az életében) nem jó a társas szituációkban, legyen az a saját neme (pasik) vagy az ellenkező nemmel való beszéd, kommunikáció, és valaki FEJLŐDNI AKAR, akkor elképesztően hasznos tud lenni a dolog. Az életben semmi nem kötelező. A puában sem kell minden lányhoz sorszámot rendelni és "óvódás módszereket" alkalmazni rajtuk.


Szerintem jó dolog.

2015. máj. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, teljesen tisztán látod a dolgokat. Én is, lányként, beleolvasgattam cikkekbe, fórumokba, belenéztem videókba, stb. Először csak röhögtem a szánalomtól, de aztán dühös lettem, amiért ennyire agyalapinak vesz mindenkit ez az egész PUA baromság.
2015. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem csak neked.


Pár éve egy 40 körüli, amúgy művelt, tanult kollégán elment egy PUA táborba. Na, amióta ez kiderült, azóta nem tudok rá komolyan nézni :)

2015. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Nekem az egyik ismerősöm lehúzásnak mondta, de aztán mikor elkezdett áradozni az életszemléletéről, és hogy ő hogyan közeledik a nőkhöz, hogy csak addig érdekli őt, míg lekerül a bugyi, attól fogva én sem tudom a srácot igazi férfinak tekinteni.

Pedig amúgy tényleg tapadtak rá a nők, csak az a baj, hogy egy rendes, értelmes lánnyal soha nem fog így összejönni, mert azoknál nem nyerő ez a lekezelő stílus. ÉS ő ezzel menőzött, hogy ő minden nőt le tud fektetni. Hát szerintem meg pont hogy szánalmas a viselkedése.

Amúgy én tudom, hogy kompenzálni akarja a fogyatékosságát, mert van neki, amiről ne tehet, de ha ez jó neki, csinálja.

A könnyűvérűeket nagyon szívesen meg meghagyom az ilyeneknek, én bele nem tenném semmimet olyan nőbe. Nem érnek annyit.

2015. máj. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!