Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, egy ilyen vékony-átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy ilyen vékony-átlagos testalkattal is lehet egy fiúnak esélye nálatok?

Figyelt kérdés

Bár szoktam mozogni-sportolni, nem kimondottan izomnövelő dolgokat szoktam csinálni, és alapból ilyen alkat vagyok, a kérdésem az lenne, hogy van köztetek olyan, akinek egy ilyen test is tetszik? Előre is köszi a válaszokat!:) 20/F

[link]



2015. máj. 2. 20:22
 1/7 Umaku ***** válasza:
Nincs vele gond, de az arc hiányzik
2015. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
a sok yolo páwa is csontváz,mégis van nőjűk,nálad más a gond
2015. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, abszolúte rendben van a tested. Nem kell aggódnod. Szerintem bőven van esélyed bárkinél, ha kellemes társaság vagy. 18l (Nekem az ilyen alkat jobban bejön, mint a kigyúrt.)
2015. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jó :) 20/l
2015. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen alkatu pasim van vegre. Nem gyoztem lerazni a sok kigyurt pasit elotte evekig. Sehogyse ertettek, hogy nem tetszenek! Ugyhogy lazulj! Ismerkedj addig, amig celba nem ersz. N
2015. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak azzal lehet. Kövérként ne is próbálkozz.
2015. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szőr nem tetszik.
2015. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!