Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Elmondjam neki? 15/L

Figyelt kérdés
Azt vettem észre magamon, hogy mostanában egyre többet gondolok egy barátomra, és furán viselkedek a közelében. Voltam már szerelmes, de az valahogy más volt..vagy csak azt hittem, hogy szerelem :/ Szóval kerestem a szerelem definícióját. Szinte mindenki mást írt/mondott, de mindenkinél volt egy közös pont, mégpedig, hogy a szerelem jó érzés. DE AMIT ÉN ÉRZEK AZ EGYÁLTALÁN NEM JÓ!! Fáj a közelében lenni, gombócot érzek a mellkasomban ha más lányokról beszél, vagy mérges rám, nincs étvágyam, folyton zavarbahoz, és a legalkalmatlanabb pillanatokban jut eszembe. Ilyenkor majdnem olyan mintha sírnom kéne, de mégse, plusz fura érzés van a hasamban (de nem az a klasszikus lepkés dolog) és a mellkasomban. Hasonló ahhoz amikor nagyon kell pisilni, de valamiért vissza kell tartani :D Nem tudom jobban leírni. Ne nézzetek hülyének kérlek, de még sosem éreztem ilyet, maximum hasonlót, és nagyon félek, hogy valami nincs rendben velem. Nem tudom hova rakni ezt az érzést, ez teljesen szokatlan. Nem tetszik, teljesen össze vagyok zavarodva :/ Azzal nyugtatom magam, hogy ez nem szerelem, ez semmiképp se szerelem, maximum fellángolás, és nemsokára elmiúlik és megint normális leszek. Igazából nem a reakciójától félek, tudom, hogy nem lenne bunkó, nagyon megértő tud lenni. Szerintem a barátságunk is megmaradna így ahogy most van. Valamiért mégse merek vele erről beszélni, pedig szeretnék :/ Ne haragudjatok, hogy hosszú lett, de ezt most ki kellett adnom magamból :/
2015. máj. 2. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom kis Kérdező, de azt hiszem most őszintén szerelmes vagy abba a fiúba.

Maga az érzés csak a rózsaszínű leányregényekben csodálatos és gyönyörű, de a valóságban sajnos néha elviselhetetlenül nagy fájdalmat és kínt is tud okozni.

Ne szégyelld ezt az érzést és próbálj meg vele erről beszélni, még ha nehéz is lesz.

Drukkolok, hogy viszonzásra találjon az érzésed!

2015. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez az igazi szerelmi érzés.Az a lepkés, jó dolog az csak az, amikor valaki tetszik neked.Ez annál jóval komolyabb.
2015. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én úgy látom ,ne haragudj meg ,de te félsz. magától a szerelemtől szerelmes vagy és nem mered magadnak bevallani ehelyett kifogásokat keresel indokokat hogy ez nem az ahogy meg van írva,ahelyett hogy örülnél ott van az életedben a szerelem
2015. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
könnyebb nem azt álítani hogy nem szereted ,de ezzel magadat csapod be
2015. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én úgy látom ,ne haragudj meg ,de te félsz. magától a szerelemtől szerelmes vagy és nem mered magadnak bevallani ehelyett kifogásokat keresel indokokat hogy ez nem az ahogy meg van írva,ahelyett hogy örülnél ott van az életedben a szerelem
2015. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csak légy őszinte abból semmi rossz nem lehet
2015. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mond el (neki)
2015. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha írok egy levelet és azt adom oda (személyesen) az megfelel? Írásban mindig jobban ki tudtam magam fejezni :/
2015. máj. 3. 22:57
 9/9 anonim ***** válasza:
ha nem szeretsz beszélni akkor még most írj neki egy levelet és add a kezébe aztán kiderül mit reagál :)
2015. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!