Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan vegyek bátorságot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vegyek bátorságot, hogy elmondjam az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Be kellene vallanom egy lánynak, hogy tetszik nekem, és többet érzek iránta, csak már előre görcsöl a gyomrom. Párszor már megjártam, amikor ilyesmit bevallottam, bár most elvileg nem vagyok közömbös az illetőnek. Tudom, hogy nem kellene félnem, mert ahogy mondják, a lányok is büdöset sz*rnak, csak hát ez a lány falubeli, és ha nem jön össze a dolog, akkor ciki lenne összefutni. Furcsa, mert amúgy jó viszonyban vagyunk, és engedi is a közeledést, mégis tartok a kudarctól. Mit tehetnék, hogy a kellő pillanatban ne hátráljak meg? Ha valaki az ivást javasolná, az nem fog menni, mert kocsival leszünk, és én fogok vezetni. Ti milyen megoldást javasoltok, hogy ne ránduljon görcsbe a gyomrom? Köszönöm a normális válaszokat.

2013. aug. 17. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha az IE-nek van bátorsága megkérdezni, hogy lehet-e alapértelmezett böngésző neked is lesz:D
2013. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nagyon görcsölök. Már sokat agyaltam azon, hogy mit tehetnék, de semmilyen okos megoldás nem jutott eszembe.
2013. aug. 17. 20:47
 3/16 anonim ***** válasza:
Hallgass esetleg zenét. :-) /1. voltam ^^/
2013. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De a kellő pillanatban nem hallgathatok zenét. :( Mindegy, lehet, hogy el fogok bukni, ha bevallom neki, amit érzek, és csak kinevet, csak jussak el odáig. :(
2013. aug. 17. 21:00
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia! :)

az 1.-nek igaza van... ha az IE-nek nem ég le a pofájáról a bőr, akkor neked sem fog:D egyébként mit veszthetsz? :) Ha nem teszed, meg később bántani fog, h nem vallottad be neki, szóval inkább tudd meg, hogy mit érez, mint hogy...ne xDD ráadásul, ha engedi, hogy közeledj, akkor nem vagy neki közömbös;) Sok sikert, majd mond el, hogy mit válaszolt:)

2013. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És ha ő csak haverkodásnak veszi, és ilyen közvetlen mindenkivel?
2013. aug. 17. 21:26
 7/16 anonim ***** válasza:
még mindig jobb, mint hogy szeret, és te meg nem lépsz;) gyerünk menni fog, drukkolok!:):) (tudom, könnyű mondani, de nem nekem. én megmondtam Neki...:))
2013. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi, de félek a beégéstől, meg hogy ha nem kellek neki, akkor hogyan fogok a szemébe nézni. Őszintén szólva kicsit szégyellem magam, és általában félre szoktam érteni az ilyen szituációkat, azért is járok pórul a végén, mert kiderül, hogy ők nem éreznek irántam semmit. :(
2013. aug. 17. 21:52
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem tök lazán a kocsiban kérdezd meg, h: na és van valaki aki bejön? majd mosolyogj, és mond ezt: nekem bármit elmondhatsz. ez általában bejön a lányoknál:D (én már csak tudom). Ha elkezd áradozni, valakiről, akkor veszett ügy:/ viszont ha elpirul, és dadog stb., akkor nyert ügyed van:)) (hány évesek vagytok?)
2013. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Van valakije, de még nem sok jót mondott róla, bár nyilván nem is kell áradoznia arról, hogy milyen jó vele lenni. Mondjuk olyan már volt többször is, hogy a rossz tulajdonságait ecsetelte, és nem dicsekvésből írom, de az én jó tulajdonságaimat meg kiemelte, és kicsit olyan, mintha felnézne rám.
2013. aug. 17. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!