Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj, hogy irritál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy irritál, hogy két férfi egymással smárol nyilvánosan?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy valami szórakozóhelyről kidobtak két férfit(?), mert smároltak (egymással persze).
2015. máj. 2. 21:43
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Kérem a jelenleg még többségben levő normális szexualitású embereket, hogy nyilvánuljanak meg. A mi felelősségünk is, hogy hova fejlődik az ország a devianciák területén. Vajon Ti (normálisak) szeretnétek-e gyermeketeket, unokátokat sétáltatva a városban (faluban)egymást kézenfogva sétáló tökösöket látni, pláne smárolókat, egyéb tipi - tapi. Ha ez a dolog elszabadul, vagy elindul ezen az úton, a vége az beláthatatlan. De hagyjuk is a végét, maradjunk csak a smár, séta kézenfogva, egyéb tipi - tapi résznél. Gondolom, nem szeretnétek. Adjatok neki hangot, mert egyre agresszívabbak és szemtelenebbek a homik. Ha én is homofób leszek, az nagyon erősen az ő számlájukra lesz írandó. Sokuknál a homó állapot társul bizonyos fokú exhibicionizmussal, és nem elég, hogy génhibásak és a normális többség számára megbotránkoztatók, de sokan ezt még büszkén is teszik, erényt próbálnak kovácsolni a szükségből (a melegségükből). Sajnálatos, hogy neves genetikusunk már nincs abban az állapotban (v. helyzetben), hogy (személyes érintettsége révén az egyik családtagja által)feltehetném neki a kérdést : Ő szeretne- e unokáját sétáltatva a fent említett dolgokba belefutni. Tényleg sajnálom, empatikus vagyok azon melegekkel, akik a szerencsétlen állapotukat úgy igyekezek megélni, hogy tudatában vannak annak, hogy a melegség "valahol" mégis csak egy sérült állapot, és a lehető legdiszkrétebben élik meg, nem megbotránkoztatva a többségi, hetero társadalmat.
2015. máj. 3. 12:52
 22/24 anonim válasza:

igen, veled van a baj.

off: "Nem vagyok homofób, de azért csak nem normális dolog a homoszexualitás, tudomásul kell venni, mint egy betegséget - mert az." akkor te mégis hogyan definiálod a homofóbiát? mert a többség téged homofóbnak érez. [link]

2015. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Könyörgöm, szóljanak hozzá a nem homofób heteroszexuálisok (is) - mert a végén tényleg kisebbségben maradok. Van egy ismerősöm, ő homofób - hozzá viszonyítva is tudom, hogy én pedig nem vagyok az. Ég és föld a kettőnk viszonya a homosexuálisokhoz (homoszexualitáshoz). Mindamellett, hogy nem vagyok homofób, azt gondolom, hogy kell legyen diszkrimináció ilyen alapon, abban az értelemben, hogy nyilvános helyen hogyan kell viselkedni homo és hetero párnak. Hetero pár csókolózása is zavaró (némileg) - ugyanez homo férfiak esetén megengedhetetlen kell, hogy legyen. Tényleg, szóljatok hozzá, mert elszemtelenednek, aztán már lehet késő lesz.
2015. máj. 4. 16:54
 24/24 anonim ***** válasza:
A "homofóbia" nem fóbia, csak egy politikai lobbicsoport által kitalált buzzword azoknak a megbélyegzésére akik másként merik látni a dolgokat mint ők.
2015. máj. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!