Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a kor, ami felett már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a kor, ami felett már furcsa, hogy egy nőnek még nem volt soha kapcsolata?

Figyelt kérdés
És mit gondoltok egy ilyen nőről?
2015. máj. 2. 21:48
 1/7 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
55%
99 és semmit.
2015. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23 semmit
2015. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
20 felett azért már elgondolkodtató hogy mért....
2015. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
szerintem 20 felett már elég furcsa, de ha egy intelligens, normális ismerősömről mondjuk 25 éves korában ez kiderülne, nem gondolnék semmit. az ő dolga, minden bizonnyal megvan az oka, amiért így alakult.
2015. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lepődnék meg. Elég sok olyan ismerősöm van, akinek nincs semmi különleges defektje, mégse volt soha/sok éve volt utoljára komolynak nevezhető kapcsolata.
2015. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is viszonylag sok olyan lányt ismerek, aki 20 fölött van, és még semmilyen kapcsolatuk nem volt, pedig tök átlagos lányok, még csak csúnyának se lehetne őket mondani. Van, aki egyáltalán nem akar kapcsolatot, szerintem nem "furcsa" semmilyen korban sem.
2015. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki 30 évesen még nem kelt el, nem is akarja igazán!
2015. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!