Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit művelnek a hátam mögött?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit művelnek a hátam mögött? Miért titkolóznak?

Figyelt kérdés

Próbálom legrövidebben leírni.

Van egy lány haverom, akivel egy suliba járunk, nyáron pedig kavartunk egy rövid ideig. Nem lett belőle semmi, viszont továbbra is nagyon jó barátok maradtunk, nekem pedig közben új barátnőm lett. (Lassan 3 hónapja)

Csütörtökön 3 haverom (akikkel nem egy suliba járok) elémjöttek a sulihoz, mert edzeni mentünk, leértem az aulába, és azt láttam, hogy a szóban forgó haverlány körübelül zokog, a haverjaim meg mint a pincsikutyák körülugrálták és vigasztalták. Rákérdeztem, hogy mi van, de a csaj csak annyit mondott, hogy nem lényeg, felb.aszta valaki az agyát. Nem igazán hittem neki, szóval edzés után felhívtam, hogy most akkor mondja el, mi történt igazából. Akkor elmesélte, hogy összeveszett valami barátnőjével, tökmindegy, nem lényeg. Megnyugtattam, nem lesz baj, kibékültek, mondta köszi, és ennyi.

1-2 órával később találkoztam a barátnőmmel a városban és bementünk egy kávézóba, ahol elég bizarr látvány fogadott, a "sírós haverlány" meg az egyik haverom, aki ott volt suli után, kettesben ücsörögtek, a haverom simogatta a csaj arcát, fogta a kezét, valamit magyarázott neki, a csajeg csak bólogatott.... A srác észrevett minket szóval odaköszönt, de a lányon látszódott, hogy zavarba jött vagy inkább dühös lett, nemtudom, mi a barátnőmmel a lehető legtávolabbi helyre ültünk, de így is láttam, hogy kb 5 perc után leléptek-kettesben.

Egész hétvégén ezen pörgött az agyam, még nem beszéltem egyikkel se, meg nem is tudom, hogy hozzam fel náluk, de magam sem tudom miért, de idegesít ez az egész, sz.arul éreztem magam, amikor megláttam őket.

Mi lehet a háttérben, vagy ez mi volt? (Ja az még fontos, hogy amúgy nem voltak annyira jóban a lány meg a haverom, vagyis tudomásom szerint csak rajtam keresztül találkoztak, de az sem volt sok alkalom)

18/F


2015. máj. 3. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van köztük valami. De, ha neked van barátnőd, ez miért zavar? Talán még szereted azt a lányt?
2015. máj. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem nem körülötted forog a világ...Inkább a saját dolgaiddal kéne foglalkoznod :) Különben is, van barátnőd, ezzel a lányhaverral meg nem lett semmi köztetek, szóval ez mindent elárul...De felőlünk azt csinálsz, amit akarsz :D Maximum azt is elveszted, akivel együtt vagy.
2015. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt magasról lekaksiznám...
2015. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van csajod mit érdekel mit csinál/kivel van a másik csaj? Inkább foglalkozz a saját csajoddal ember...
2015. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!