Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a baromság amit művelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság amit művelnek a nők?

Figyelt kérdés
Szóval tetszett egy lány. Egyszer cigiztem az utcán, odajött, kért tőlem egy szál cigarettát, mondom adok neki kettőt. Erre elkezdi, hogy nem kell kettő. Lovag akartam lenni, nem vágom mi volt a baj. Ajtóknál mindig előengedtem, ha megkért valamire szívélyes voltam vele. Előtte küldte a női jeleit, hogy tetszem neki, szóval nem értem mi volt. Most láttam, hogy bajlódik valamivel, de inkább nem mentem segíteni, mert mondom még azt mondja, hogy nem kell a segítségem, mint ahogy a plusz egy szál cigarettát sem fogadta el. Úgy döntöttem, hogy elfelejtem inkább.
2015. máj. 1. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszerű dolgot kért. Nem így kell lovagnak lenni. Plusz egy szálat hova tesz? Egyszerűen túlreagáltad, és most is neked áll feljebb.
2015. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Ne keress logikát a viselkedésükben.
2015. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A nők viselkedése pedig nagyon is logikus, egyet kért, mert annyi kellet neki és ennyi, nem bunkó akart lenni, hogy nem fogadta el, csak nem kellett neki még egy szál. Nem nagyon értem, hogy ezen miért vagy fennakadva...
2015. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
50%
van aki ilyen van aki olyan.. ha az a hisztis r*banc fajta akkor inkabb felejtsd el mert nm lessz jo vege de ha az a tipus, aki nm igazan bizig masokban akkor ertesd meg vele hogy te mas vagy es probald megerteni hogy miert viselkedett igy veled.. lehet hogy tenyleg tetszel neki csak valami fontosabb dolog lekoti vagy problemai vannak...
2015. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
És még a férfiak azt gondolják hogy értelmesebbek, mint a nők... kért egy szál cigit. Nem akart elfogadni még egyet (hova a fenébe tegyen egy szál cigit?) ezért inkább úgy döntesz, elfelejted örökre. Gratulálok, kérdező, most találtad meg a forever alone legtutibb receptjét. És persze akármit csinál egy nő, lehetőleg mindig általánosíts, mert azt nyilván minden nő csinálja....agyrém vagy!
2015. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen korrekt, udvarias nő. Egy szál cigi kellett neki, nem akart lehúzni kettővel.

Ha neked nem jönnek be a normális nők, keress valami hülye hisztis pitsát, olyan való neked, legalább hozzád hasonló.

2015. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
"a női jeleket" szm rosszul vetted le, és ne akard megérteni a nőket, csak időpocsékolás!
2015. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én önzetlenül adok akárkinek akár egy dobozzal is. Mindig segítek, ha gond van. Gondoltam nagy lelkű leszek. Oké, hogy egyet kért, de mondom kettőt adok. Na értitek, be akartam vágódni. Megakartam ragadni az alkalmat és kimutatni, hogy bőkezű vagyok, nem egy irigy szartaposó. Van aki a családi vasárnapi ebédnél se adja oda a másiknak a vizeskancsót, mert egy farok. De úgy látom, akkor az arany középút. Csak én azt hittem, hogy örülni fog neki.
2015. máj. 1. 19:25
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyébként ez pedig nem a forver alone lét legtutibb receptje, mert a nők olyanok, mint a villamos. Egyik után se érdemes futni, mert jön a következő.
2015. máj. 1. 19:31
 10/17 anonim ***** válasza:
Nyilvn nem akart kettőt a szájába venni, a másodikat meg nem tudta eltenni. Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni.
2015. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!