Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mik azok a belső tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wind0000 kérdése:

Fiúk! Mik azok a belső tulajdonságok, melyek vonzóak egy lányban?

Figyelt kérdés
17/L
2015. máj. 3. 19:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Határozottság, intelligencia, kedvesség.
2015. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

jó beszélgetőpartner, minden témában... :) Gyorsan alkalmazkodik emmeltet vannak saját elképzelései... hűséges, ha gáz van szól és nem intézi el egy "semmi"-vel

nem játsza a hercegnőt hanem hagyja hogy hercegnőként bánjak vele... De nem sértődik meg ha télen belevágom a hóba vagy nyáron beleugrom melette egy tocsába és nyakig vizes lesz

Nem néz hülyének ha kavicsokat gyűjtök, és komolyan vesz mikor az álmaimról, a terveimről beszélek... és ugyanez visszafelé is müködjön...

És igen... legyen legalább annyira jo az ágyban mint én... Ezzel nem azt mondom ohgy én lepedőakrobata vagyok csak legalább annyit tegyen bele mint én...


Ezek a belső tulajdonságok amiktől olvadozom :)

2015. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
csendes, félénk, visszahúzódó....16/f
2015. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Kiegészíteném még annyival,hogy mi az ami már az első találkozásnál megfog? (leginkább belső tulajdonság(ok)ra lennék kíváncsi)

2015. máj. 3. 20:14
 15/15 anonim ***** válasza:

utolsó kérdésedre egyértelmű a válasz

szájszag...na az belső tulajdonság és az eléggé meg tud fogni

2015. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!