Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nagyonrégóta nincs barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyonrégóta nincs barátnőm. Öszeszeretném szedni magam? Mit tegyek az ügyben? Hogy fogjak hozzá? Ha Bejön nekem valaki és ismerjük egymást elég sokat dumálunk MSNen akor hogy tudnék finoman rákérdezni hogy kölcsönös az érzés vagy sem?

Figyelt kérdés
Egyébként 16 éves vagyok FIÚ. Nagyon jól jönne egy két tanács csajozási ügyben mert elég idétlen vagyok ezek szerint...
2008. aug. 29. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne msn-en kérdezz rá, mert az nagyon éretlen viselkedésre utál. Egy tizenhatéves lány ettől dedósnak fog nézni téged. Hivd el az illetőt valahova, randizzatok, ha már igent mond eleve szimpatikus vagy neki. Ha sokat találkoztok majd csak kialakul valami
2008. aug. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
16 évesen te ne pattogj még, úgy rinyálsz itt mintha évtizedes válás után lennél és elfelejtetted volna már a pina szagát is!
2008. aug. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jó majd elhivom sétálni vagy valami. De hogy kérdezzem meg ?Mit mondjak neki ? Mert gondolom nem ezt kéne:

Csá teccek neked ?

És én meg nemnagyon tudom kitalálni vagy inkább megfogalmazni hogy mit mondhatnék.

2008. aug. 29. 10:55
 4/11 anonim ***** válasza:

ha msn-en van valami félreértés, ami elég gyakori, akkor mondd meg neki, hogy jaj ez az msn.. élőben jobb lenne beszélgetni, nem? vagy: egyszerűen nincs kedved eljönni egyik nap fagyizni, sétálni?


Egyébként én is azt hittem, hogy már kb 20-25 vagy :D

2008. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pedig még csak 16. Előte volt egy elég komoly 1.5 éves kapcsolatom és hogy vége let azóta senki. Majdnem eltelt már 3 hónap és igy egyedül..... elég rosz. És semi ötletem hogy most azt az iletőt aki tetszik ,vagy mást esetleg hogy tudnék felszedni.
2008. aug. 29. 11:27
 6/11 anonim ***** válasza:
3 hónap, elég régóta?? LEsz az több is. De ezen ne görcsölj, hívd el a csajt, írtam 2 lehetőséget, ha koppansz, akkor hát istenem bátraké a szerencse.
2008. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy igy haverokal öszeszoktunk jönni esténként a téren és 1-2 szer ő is feljön és akor szoktunk "néha" beszélgetni de akor se ilyen dolgokrol...
2008. aug. 29. 11:29
 8/11 A kérdező kommentje:
Am nekem igen is sok az a 3. Am majd megpróbálkozok miest lesz rá lehetőségem.
2008. aug. 29. 11:32
 9/11 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha akkor meghívnád valamire? Neki van barátja?
2008. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Am nemtudom jó ötletnek hangzik. És én ugytudom nincsen.
2008. aug. 29. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!