Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az a szerencsés aki holnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az a szerencsés aki holnap érettségizik és még itt van :D?

Figyelt kérdés
2015. máj. 4. 00:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
32%

#7:

Nekem egyáltalán nem volt agyrém.

Megírtam az írásbeliket, aztán pedig elkezdődött a szünet. Magasról tettem az egészre, anyám pedig rettegett, hogy meg fogok bukni. Eljártam mindenfelé, vonatoztam, buszoztam, fotózgattam.

Úgy május vége felé elkezdtem tanulni is, hogy azért történjen is már valami, mert mégiscsak fel kell mondani azokat a tételeket. Két különböző emelt szintű szóbelim volt a város két pontján, egy harmadikban meg az iskolám, ahol az összes többi. Ott négy tárgyat nyomattak végig velem majdnem egymásutánban, kiszáradt a szám is, de azért megcsináltam. Kitűnő lett, még a két emelt is.

Szerencsésnek érzem magam, hogy volt mivel felszívni a tudást, de azért is, hogy kiváló szakemberek tanítottak és készítettek fel engem és a többieket is. Örülök, hogy ezt így élhettem meg, és jó lenne, ha sokan mások is részesülnének az élményben. Röhejesen hangzik, de az érettségi nem egy olyan komoly dolog, mint aminek hiszik, egyszerűen rettenetes szorgalommal és korábbi típuspéldák végigverésével fel lehet rá készülni. Aki jó tanuló volt eddig is, annak nem fog gondot okozni (na jó, van néhány buktató, de ez a legtöbb esetben viszont a tanáron múlik), aki pedig nem volt erős az adott tárgyból, még az is behozhatta szorgalomból a lemaradást egy tűrhető szintre az utolsó évben.

Sőt, egy egyetemi vizsgához képest egy érettségi mondhatni semmiség.

2015. máj. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is holnap érettségizek, nem érzem magam túl szerencsésnek... Nem is holnappal lesz a baj, hanem a matekkal.
2015. máj. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

#10 jó neked én pót zh-ra tanulok ^^


nem para az érettségi, de pihenjétek ki magatokat!

a matek se gázos, csak mindenhova írjatok választ, ellenőrzést, vagy valami hülyeséget. Ha nem jön ki eredmény írjatok be egyénileg "költött" számokat, és ne felejtsétek, a tanár a semmire nem tud pontot adni!!


Hajjrá ;)

2015. máj. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 TallandThin Boy ***** válasza:
#11 Utána már én is rájöttem, hogy nem nagy dolog, de előtte mondhatta bárki, nem tudtam le nyugodni. Eleve nem szeretek emberek elé kiállni, introvertált típus vagyok, szóval nagyon ideges voltam. Egyébként én sem tanultam sokat, az írásbelire szinte semmit, a szóbeli re pedig annyit, hogy elolvastam párszor az összes tételt. Nem is lettem kitűnő, de soha nem is volt célom, hogy az legyek. Lényeg, hogy nagyon ideges voltam akkoriban, alig vártam, hogy túl legyek rajta. Mondjuk most meg egy év múlva vizsgáznom kell sokkal szárazabb, szakmai anyagból, az is horror lesz.
2015. máj. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz az érettségi :) Minden korosztálynak az adott feladat a nehéz.

Emlékszem, hogy izgultam a gimis felvételitől. Ha ott azt mondták volna, semmiség, az érettségi nehezebb, hát Istenem, nem érint! Majd akkor nehéz lesz...!

Ugyanilyen, ha azt mondod, hogy majd az egyetemi vizsgák! Ezt az egyetemisták mondják. Igen, azok húzósabbak... De most nem az a kihívás, és szerintem az érettségire mindenki izgult, mindenkibe benne volt, hogy vajon eléri e a kitűzött szintet. Még ha rendesen fel is készült, még ha tudta, hogy a vizsgák majd nehezebbek lesznek...

2015. máj. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Szar volt a szövegértés! :D
2015. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Hát elég szar :/
2015. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült kérdező? :D
2015. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
szövegértés: kritikán aluli.
2015. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

volt olyan aki nem tudta befejezni a szovegertest es csak 2 oldalt irt a szovegalkotasnal?

remelem nem csak en rontottam el ennyire

2015. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!