Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ez ijesztő lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ez ijesztő lenne nektek, vagy hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Ha bizonyos okok miatt hosszabb időre megszakadt volna a barátnőtökkel a kapcsolat, nem is találkoztatok volna sokáig és amikor újra találkoztok, elsírná magát, mert annyira hiányoztatok neki.

Szerintetek ez túlzott ragaszkodás és már taszító, vagy jól esne?

Kérlek a korotokat is írjátok le, köszi :)


2015. máj. 4. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy jol esne, szerintem nincs ebben semmi szokatlan, termeszetes emberi reakcio
2015. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem lenne ijesztő, hogy valaki ennyire ragaszkodik hozzátok?
2015. máj. 4. 09:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen bunkó az a fazon, aki taszítónak tartja azt, ha régóta nem találkozik a csajával,erre az elsírja magát örömében...Nem hogy barátnő, de még kutya se való az olyannak, mert az is "sír" ha régóta nem látott gazdájával találkozik....

27/L

2015. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:

Ijesztő?

Örülnék neki, hogy valaki ennyire szeret...

2015. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jól esne :)
2015. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. máj. 4. 10:34
 7/10 anonim válasza:

"Szünet" hosszától függne, de mivel tudnék úgy szeretni lányt, én is elsirnám magam adott esetben. Az hogy ez meg taszitaná... Az meg engem taszitana egy idő után, hogy egy érzéketlen szalmazsák pár lyukkal..

20F

2015. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7.: hogy érted, hogy a szünet hosszától függ? Nem két hétről, hanem majdnem fél évről van szó mondjuk.
2015. máj. 4. 11:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Téged megijesztett ez a dolog?

2015. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. Csak kíváncsi vagyok, hogy mit reagálna egy fiú, ha ez történne.
2015. máj. 4. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!