Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti hogyan reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk beszélgetnétek egy pasival, látnátok hogy neki valamennyire bejöttök (de szerintetek úgy "közepesen jó" a csávó) és a zene témára érve kiderülne hogy a csávó death metalt hallgat többnyire? (ami amúgy hörgős és brutál, de nem sátánista meg arckifestős démoni cucc) 15/f

2012. aug. 19. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én jól,mivel metált hallgatok.:D
2012. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha pedig úgymond "átlagosan" öltözködsz (nem szeretem ezt a szót használni,de érted..) akkor nem hinném,hogy probléma lenne.Csak nem kell egymásra erőltetni azt a zenét,amit nem szeret a másik.Max akkor van gond,ha a barátnőd diszkóba menne veled,te meg nem akarsz.:D
2012. aug. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

első: az remek. korod? :DDDD

második: öltözködésem átlagosnak mondható,meg amúgy voltam már egy iylesféle szórakozóhelyen párszor, jó volt, mert nem bent votlam hanem kinn a teraszon ittam emg 1-2 cigit elszívtam spanokkal... :D sőt van pár olya zeneszám, ami elektronikus és jó.

2012. aug. 19. 18:40
 4/11 anonim ***** válasza:

Mivel hasonlókat hallgatok, megkérném ajánljon zenekarokat. Nem akadnék fenn, még ha teljesen hétköznapian is öltözködik, mert tudom milyen érzés :D

15/L

2012. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam az tök jó ha valaki pasi létére nsm 1D meg Justin Bieber szarokat hallgat hanem metált. Én most fedeztem fel a Turisast. Király. Mondanátok még jó zenéket? :)
2012. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Persze. én Death emtalban tudom ajánlani a Cannibal Corpset, a Nilet, a Dying Fetust, a Necrophagistet, de ez csak pár. :D
2012. aug. 19. 19:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Én bírnálak, szintén rockban utazom, de maradok a Nickelback-nél és a3DG-nél meg ilyenek. :D


És szerintem az, hogy milyen zenét szeretsz, nem befolyásolja a lányoknál a véleményüket.


14L

2012. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én személy szerint örülnék neki, mert magam sem vetem meg az efféle zenét :D Egyébként ha jól megértitek egymást és bejöttök egymásnak, nem hinném, hogy egy esetleges zenei stílusban való eltérés komolyabb problémát okozhatna.
2012. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
engem nem érdekelne h milyen zenét hallgat, ha nem tetszene a zene attól még összejönnék egy normális fiúval :)
2012. aug. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Örülnék, mert én is szeretem.:D De, ha nem szeretném se túlzottan érdekelne, mindenki azt hallgat amit akar, nem csinálok belőle ügyet. :))
2012. aug. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!