Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok hogy reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mate1697 kérdése:

Csajok hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálnátok hogyha szerelmet vallana nektek az osztálytársatok aki a legjobb barátaid között van? 16éves lány.

2015. ápr. 11. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs legjobb fiúbarátom, szóval nem tudom elkpzelni. Megpróbálom úgy, hogy azok a fiúk közül valaki, akikkel elvagyok. Bár az meg lehetetlen, hogy valaha is szerelmet valljon valamelyik közülük. Szerencsére. :D De ha mégis megtörténne... nem tudom. Én idén vallottam szerelmet egy fiúnak (volt osztáltársam, de egy suliba járunk), és hát elég sz@rul esett a reakciója, szóval biztos, hogy nem lennék bunkó vele. Csak mondjuk lehet, hogy megszakítanám vele a kapcsolatot, de azért normálisan viselkednék, nem kerülném direkt, csak nem is keresném.
2015. ápr. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem tavaly szerelmet vallott egy osztalytarsam,akivel nagyon.joban voltam...konkretan nem tudtam mit csinaljak. Annyit mondtam neki,hogy ezt ne itt beszeljuk meg (suliban vallotta be), es utan facebookon (!!) rairtam,hogy en csak baratkent gondolok ra stb..es utana nem.is foglalalkoztam vele. Ha visszaporgethetnem az idot biztos, hogy nem igy viselkednek vele:( nagyon megbantottam szegenyt, es meg most is buntadatom van miatta..
2015. ápr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én folyamatosan csak rá tudok gondolni :/ de ő nem tudom hogy fogadná ezt. van a suliban egy fiú aki tetszik neki és múltkor is őróla beszélgetett nekem én meg már nagyon rosszul éreztem magam miatta. kb. össze is vesztem vele vagyis beszélgetni se bírtam vele olyan rossz volt. Aztán suli után találkoztam vele és kérdezte hogy miért voltam olyan szomorú de én nem tudtam elmondani neki. mert hát az olyan lett volna mintha szerelmet vallanék neki...
2015. ápr. 12. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!