Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elérni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elérni, hogy egy pasi többet akarjon a szexnél?

Figyelt kérdés

Tehát kapcsolatot. Mióta egy csaj kiszúrt vele, teljesen megváltozott, minden csajjal csak játszik. Hogyan lehetne visszabillenteni, hogy megint a régi legyen?

Kort és nemet is írjatok


2015. máj. 2. 23:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sehogy, majd észhez tér. Nem kell vele foglalkozni.
2015. máj. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Talán úgy, hogy meghódítod, de mégsem adod könnyen magad.


27/F

2015. máj. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy egyik nő se feküdjön vele, hacsak nem akar tőle komoly kapcsolatot.:)
2015. máj. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És az ilyenekre hogy lehet úgy hatással lenni, hogy őszintén érdeklődjenek? Hiába nem adom magam könnyen, szóval az első alkalommal még tuti nem fekszem le vele, de mi van, ha ez nem elég? Mármint ha kedvel, de csak dugni akar.
2015. máj. 3. 00:04
 5/15 anonim ***** válasza:
és hogy szúrta ki a csaj?
2015. máj. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Misssion: Impossible - Nincs ilyenre mód.


Ha egy pasi eldöntötte, hogy nem komolyak kellenek neki, akkor más nincs sok remény erre.

Innentől nem is érdekel....


23L

2015. máj. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

4: Sehogy. Ha valami nem érdekli, hát nem érdekli.

Próbáld meg néhány év múlva (is), meg még később is.

2015. máj. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha kedvel, és csak dugni akar, éa nem bánnád te se, akkor eléggé bele vagy zúgva, hogy lásd, csak kihasználna.

Nem szólok, te tudod, kinek adod magad, te dolgod, ha harcolsz egy szex-droidért...


Soha ne tettem.


23L

2015. máj. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Haha, nagyon humoros válasz... Úgy értettem, hogy összetörte a szívét.

Mi meg együtt aludtunk valamelyik nap, addigra már kezdett józanodni. Be is próbálkozott, mondtam neki, hogy ez nem így megy, aztán beletörődött, és összebújva aludtunk. Másnap sokszor kérdezte a többieket, hogy hol vagyok, meg erős célzásokat tett az előző estére, mondta, hogy jó, hogy nem engedtem neki, de akkor meg nem értem, hogy miért nem ír vagy valami. Pedig világossá tette, hogy kedvel. Csak szex miatt kellettem volna neki, és ha nem adom meg neki, továbbáll?

2015. máj. 3. 00:10
 10/15 anonim ***** válasza:
*hogy NE lásd...
2015. máj. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!