Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyszer letiltott Fb-rol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer letiltott Fb-rol van meg esely arra hogy feloldja ha megkerek vkit beszeljen vele?

Figyelt kérdés
szoval az van hogy osszevesztem vele o tul soknak erezte ami koztunk volt es tul messze lakik igy azt irta hogy akkor legyen vege es en erre beragtam es csunya dolgokat irtam neki utana o is lek-zott utana meg letiltott.van egy ismerose akinek irtam hogy szomoru vagyok amiert ezt csinalta es mondta beszel vele.szerintetek megtud bocsatani vagy jobb igy hogy letiltott mert ugyse ertekelt? :((
2015. máj. 4. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobban jársz így,mert legalább hamarabb túl leszel rajta.
2015. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

így van! jobb is így mindkettőtöknek. hamarabb túlleszel rajta! hagyd!


keress környékbelit :)

2015. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem örülnék, ha ilyen helyzetben egy harmadik embert is bevonna az illető, mert vele is kínos lesz utána a dolog. Erőszakoskodással biztos, hogy nem fogsz hozzá közelebb kerülni. Van, amikor el kell fogadni, hogy ebből nem lesz semmi és elengedni a dolgot.
2015. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 aszomszedneni ***** válasza:

erre a kérdésre is csak ennyit tudok mondani :


https://www.youtube.com/watch?v=D2Zq_RWJ-iE

2015. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd, de ha mégis akarsz neki még valamit mondani, akkor lehet,hogy tisztább, ha simán levelet írsz neki, és feladod a postán (tudom, durva ilyet írni)
2015. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hat lehet de a csaj ajanlotta fel..hogy ir neki.

nem eroszak


nem tudom a rendes cimet.:(

mindegy igen o egy meno srac szoval ez van csak arra kellettem neki hogy szorakozzon..

meg feltekenykedett

...

2015. máj. 4. 13:37
 7/7 A kérdező kommentje:
a kornyeken nincs hozza hasonlo se..:(
2015. máj. 4. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!