Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szanalmasnak mondjak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szanalmasnak mondjak az emberek, ha a magany miatt egesz nap csak aludni tudnek, meg fekudni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat szoktam magammal foglalkozni kulsoleg es belsoleg is, megis ugy erzem nem eleg jol. Talan olyan dolgokat eroltetek magamra, amik nem is en vagyok. Mara annyira elment az onbizalmam, hogy legszivesebben meg az utcara srm mennek ki, hiaba vasarolgatok meg nem is vagyok csunya lany tenyleg, de ki vagyok uresedve. Faj a lelkem, nem akarok senkivel sem talalkozni, nem akarom felvenni a maszkomat sem, nincs kedvem erosnek lenni... 20L

2015. ápr. 13. 10:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tanulni sem szeretnek, se fozni, se takaritani, se enni....
2015. ápr. 13. 10:59
 2/15 anonim ***** válasza:
Mivel töltöd a napjaidat?
2015. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Depresszió.

Kezeltesd, mert csak rosszabb lesz. Ez sajàt tapasztalat.

2015. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szánalmas hanem igen depresszív állapot, ez hosszú távon nem célravezető. Próbálj meg a magad útján vagy segítséggel túllépni ezen, mert sokkal jobb érzés lenne neked is, ha tudnál vidám lenni és nem így magányosan egyedül semmit sem téve tengetni a napjaid.
2015. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy depresszió. Pszichoterápia segíthet, esetleg gyógyszeres kezelés is, ha szükséges.
2015. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ez depresszió, nekem is volt pár hónapig, nem a legjobb, de ki tudsz belőle lábalni ha erős vagy! az első lépést neked kell megtenned...nem lesz könnyű, de ha sikerül akkor meglátod mi van az érme másik oldalán...


azt, hogy csúnya vagy miből gondolod?

2015. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Rosszul olvastad, azt írta, hogy nem csúnya.
2015. ápr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ja bocsi, tényleg félre olvastam :)

akkor nem értem az indokot...

2015. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Beteg vagy. Keress fel egy embert, aki foglalkozik veled. Nem pszichiaterre gondolok, azok gyökerek, mert mindenre van megoldasuk, csak a legfontosabbat nem irjak fel: emberi szeretetet. Erre van szukseged. Szoval hajra!
2015. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem szánalmas, ez egy lelki probléma, ugyanúgy el kell vele menni orvoshoz, mint a fogfájással. Szerintem is depresszió. Ez betegség, még ha úgy is érzed, hogy csak őszinte vagy magadhoz, meg hogy ez a te valódi személyiséged. Az agy szépen megtéveszti magát. Nekem pl. a kognitív terápia kicsit segített. Talán nem is kicsit.

SOTE Magatartástudományi Intézetének ajánlásával: [link]

42f

2015. ápr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!