Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a hagyományos néptáncban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hagyományos néptáncban lehet olyan, hogy a fiúk egymással a csajok nélkül elvannak, akkor a mai táncokban miért nem?

Figyelt kérdés

A klasszikus társastáncban is meg a mai buli helyeken is buz1nak vagy hü1yének nézik ha fiúk kezdenek egymással táncolni. Pedig a néptáncban van ilyen, például a legényes táncok. Pedig néptáncos körökben tényleg nem szokás melegnek lenni vagy azt felvállalni.

Én örülnék, ha néha egy fiú "büntetlenül" bulizhatna egy másik fiúval, haverjával vagy bárkivel.



2015. máj. 4. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát akkor tedd azt :D mit érdekel mások mit gondolnak..? másnapra úgyis elfelejtik vagy még aznap este, ha egyáltalán azt tudják hogy épp hol vannak..:D
2015. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez azért mindenhol illetve minden esetben nem igaz. Egy sötét discoban le lehet szarni a többieket, de egy lagziban vagy egy bálban azért ez nem olyan egyszerű.
2015. máj. 4. 15:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bálban tényleg picit cikisebb főleg hogy ott az etikett... bár talán még lagziban is áll hogy másnapra úgyis elfelejtik..:D
2015. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért a néptáncban sem fog csárdásozni két fiú egymással.:D Páros táncoknál mindig különböző neműek táncolnak egymással, a legényes az nem párostánc.:) De szerintem a mai bulizóhelyeken is lehet külön táncolni. Vagy kérdező, te hogy érted a közös bulizást egy fiúval?
2015. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nem páros tánc a legényes, de még indig több, mint amit ma megtehet két fiú egymással. Most konkrétan arra gondolok, hogy amennyit két lány megtehet a parketten, annyit én is szívesen megtennék néha egy fiúval, pusztán haveri alapon. Persze vannak olyan fiúk, akikkel többet is megtenné, de az egy másik kérdés.
2015. máj. 5. 18:51
 6/9 anonim válasza:
A legényesben nem egymással táncolnak, inkább egymás ellen...ki tud jobban, ki az erősebb, az egész egy verseny...a buliban is lehet tanc verseny két fiú között
2015. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Amire én gondolok, az minden, de nem verseny.


Én eddig csak egyszer láttam két fiút egymással önfeledten bulizni egy lagziban. Mindkettőnek ott volt a barátnője.

2015. máj. 6. 09:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg van a megoldás: menj meleg bárokba, ott biztos nem néznek ki emiatt.
2015. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A meleg bárokban csak tüctüc zene megy és én azt nem szeretem. És a nyálas tiniket sem preferálom.
2015. máj. 6. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!