Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fordíthatom vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fordíthatom vissza a folyamatot?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot anonimként az oldalon és nagyon jól el voltam(vagyok?) vele , de az a helyzet hogy mivel ebben a kategóriában ismerkedtünk meg párszor szexchateltünk. Mivel szeretnék anonim maradni és nem igazán keresek partnert ezért tovább nem mentünk, de azóta mióta 2-3-szor csináltuk folyton rólam álmodozik és ezt hangoztatja is nekem nap mint nap hogy milyen csodás lenne ha egy pár lehetnénk. Én nem akarom mert csak beszélgetőpartnerként tekintek rá ,de arra nagyon jó ha épp nincs ráállva a 18+ témára (semmi bajom vele de 0-24-ben sok).

Hogy tudnám elérni azt hogy ne képzelje folyton túl a "kapcsolatunkat"? Szívesen segítenék továbbra is ha leakarja "vezetni a feszültséget" de szeretnék úgy beszélgetni vele mint az előtt. NORMÁLISAN HÉTKÖZNAPI TÉMÁKRÓL.



2015. máj. 4. 17:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy
2015. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést.
2015. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Bence_ ***** válasza:

Pasi aki végre talált egy jó fej "pinát".

Az a gond, hogy nem hiszi el, hogy csak Ennyi.

2015. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ne beszélj vele olyan témákról és majd leszokik róla, hogy felhozza.
2015. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
de mostanában folyton azzal jön hogy azzal kezdi hogy visszaolvasta a beszélgetésünket és teljesen be van vadulva olyan jót írtam neki : /
2015. máj. 4. 18:05
 6/20 anonim ***** válasza:
Pasiban nagyon nehéz olyat találni, aki CSAK beszélgető partner akar lenni.
2015. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha nem folytatod vele azt a beszélgetést, akkor egyedül nehezen csinálja. Akár azzal kezdi, akár nem, ha nem kap rá választ és biztatást, hogy folytathatja, akkor vagy másról beszél vagy lelép...
2015. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
tehát ne nagyon reménykedjek ... ? Elb_asztam akkor ?
2015. máj. 4. 18:27
 9/20 anonim ***** válasza:
8: figyelj számodra kényelmetlen, ha emiatt lelép hát tegye.
2015. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Fish1 ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy neked ez így nem jó. Vagy lelép, vagy nem.
2015. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!