Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg vagyok. Elkezdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok. Elkezdtem többet érezni az egyik haverom iránt mint barátság. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Elkezdtem többet érezni az egyik haverom iránt de nem tudom hogy mi lenne jó. Ha esetleg homofób akkor ezzel tönkre teszek mindent, de ha nem, akkor még valami jó is kisülhet a dologból(nem tudok róla hogy ő meleg lenne). Elmondjam-e neki ezt az egészet, vagy csak azt h nem a lányokat szeretem?
2015. máj. 4. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
szegény haver
2015. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit, hogy homoszexuális vagy, így ha ő is az bevallja.:D
2015. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Próbálj puhatolózni, esetleg mond azt hogy biszex vagy.
2015. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is,egy véleményen vagyok 2#-vel... annyi elég, hogy meleg vagy, és, ha ő is, valószínűleg bevallja :)

Majd meséld el, mi lett! :)

2015. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha homofób, akkor előbb-utóbb úgyis lőttek a barátságnak, vagy talán egy életen át titkolózni akarsz előtte? Legalább annyit mondj el neki szerintem, hogy meleg vagy
2015. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

én is voltam így haverral, megmondtam és jól fogadta

csak utána zavarban volt amikor átöltözött elöttem :)

2015. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösznöm! :)
2015. máj. 4. 20:29
 8/8 anonim válasza:
100%
Bátorítalak, hogy mondd el c: Bár én megtehettem volna, mégsem mondtam el neki, hasonló cipőben jártam, egy éven keresztül kínlódtam, és egyszerre volt életem legjobb egy éve. A srác ráadásul fullheteró, mégis ő volt eddigi elsőm és egyetlenem :D Nem mondtam el neki, de azóta a barátságunk mélyebb, és le is csillapodtam már. Mindezek ellenére szerintem mondd el, hogy meleg vagy, aztán a többit meglátjuk. Fejleményekre azért kíváncsi vagyok c:
2015. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!