Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Röviden a történetem. Volt egy fiú barátom, mindent megosztottam vele, nagyon jó volt vele lenni, sajnos egyre ritkábban találkoztunk, én beleszerettem, de kiderült közben, hogy ő egy másik lányt szeret ez kb. fél éve volt.Ez idő alatt az érzéseim nem változtak, elmondta nekem, hogy ő már nem szereti a másik lányt, ekkor bevallottam neki, hogy szeretem, de ő azt mondta, hogy maradjunk csak barátok, összetört a szívem. A napokban szakítottam a barátságunkkal, mert sajnos nem tudok már rá úgy tekinteni, mint egy barátra. Ő ezt nehzen, de elfogadta. Talán így könnyebb lesz elfelejtenem. Még mindig nagyon fáj. Jövőre el fog menni a suliból, elválnak útjaink...A

Annyira reménytelennek érzem a helyzetet. Szerintetek jó döntés hoztam? Vagy mit csináljak most?



2015. máj. 4. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jól döntöttél.
2015. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Másoknak mi a véleménye? Kérlek segítsetek nekem
2015. máj. 4. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, az idő neked dolgozik. Hamarosan elfelejted, mert jön egy másik szerelem.
2015. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most még nyilván az is fáj,ha nem beszéltek,és persze az is fájna,ha beszélnétek.Mindenképpen rossz ilyenkor annak,aki szerelmes.Távol lenni tőle hasznos hosszútávon.Lehet,hogy csak hosszú hónapok múlva tudod őt elfelejteni,de elfogod.Nagyon kell akarnod.
2015. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!