Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha idegesítenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha idegesítenek a barátnőm szülei?

Figyelt kérdés
Mármint kedves embereke nem az, csak buták. Nem akarok nagyképűnek tűnni, én se vagyok egy zseni, de van rendes munkám, nemsokára diplomám is lesz. Nem is ez a lényeg, csak sokszor alap beszélgetésekben ahogy hozzászólnak érezhetően buták, nem akarok gonosz se lenni, csak sokszor nagyon nagyon sületlenségeket hordanak össze, tök alap dolgokban amiben én tudom, hogy az nem úgy van de általában nem szólok érte, pedig valahol idegesítő ez. Lassan kezd ez odáig fajulni, hogy nem is akarok barátnőmékhez menni.
2015. máj. 4. 23:26
 1/6 Marko polo ***** válasza:

#I know that feel bro...

#Deal with it

2015. máj. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dreed ***** válasza:

Ismerős érzés. De sajnos ez ellen nem lehet mit tenni.

Vigasztaljon a tudat,hogy a buta szülők lányával lehetsz.

2015. máj. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen alapdolgok pl.2x2 ?
2015. máj. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Alap dolgok alatt gondoltam egy két világbeli eseményre, alap szintű emberi ismeretekre, pl politizálnak de sík hülyék hozzá. Tudományos dolgokról ne is beszélve, alap dolgokkal nincsenek tisztában.
2015. máj. 4. 23:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet ők is azt gondolják mekkora gyík vagy! Mellette meg okostojás. Haha 😂 addig örülj még engedik hogy veled legyen a lányuk.
2015. máj. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nagyon muszáj odamész-meghallgatod-bólogatsz-hazamész
2015. máj. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!