Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 eves letemre a tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 eves letemre a tegnap megismertem egy 15 eves lanyt?

Figyelt kérdés
Hihetetlenul meglepnek az erzelmeim. Olyan edesen beszel, az arcmozdulatai a kezmozdulatai, a hanglejtese egyszeruen elvarazsolt. :/ Nem hittem volna hogy hasonlo szenvedelyes vonzalmat tudna egy ily fiatal lany kihozni belollem. Fiuk voltatok ti mar igy?
2015. máj. 5. 08:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Ez undorító
2015. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

elsővel értek egyet!

hagyd békén

2015. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Inkább verd ki a hasznavehetettlen kis kukidat és hagyd azt a kislányt békén!
2015. máj. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem undorító. Én is hasonló helyzetben vagyok csak én a másik fél vagyok. Sőt ismerősöm is van, nem is egy ahol ekkora a korkülömbség.
2015. máj. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Ez most nem beszólás akar lenni hanem egy tény attól függetlenül mi van köztetek.


Amikor a lány megszületett te akkor töltötted a 15-16 életévedet és már nagyban "űzted az ipatr"

2015. máj. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Én meg 18 éves srác létemre megismertem egy 8 éves kisfiút, és tökjó haverok lettünk.
2015. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Négyes, te foglalkozz inkább a helyesírás alapos begyakorlásával, ne egy náladnál kétszer idősebb férfival!
2015. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Ezt nevezik úgy, hogy pedofília, meg ne tudják a szülei, mert helyben feljelentenek... :P
2015. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod nem az a baj, hogy megtetszett, egy 15 éves lány nézhet ki a koránál érettebben, lehet fejlett, szexi, csinos.

De ha 30 évesen semmi eszed nincs és úgy viselkedsz, mint egy hormonok uralta tini, akkor bizony komoly problémáid vannak. Tehát ha értelmes, felnőtt ember vagy, békén hagyod. Nem is a korkülönbség miatt, hanem az ő kora miatt. Mert akármennyire is már elmúlt tizennégy, meg fejlett testileg, az ilyen korú lányok még szinte gyerekek, igazából most kezdenek felnőni.

2015. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem gyereket akarsz
2015. máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!