Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így van? "Férfi barátzónás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így van? "Férfi barátzónás nők dugipartnerek"

Figyelt kérdés

Olvastam egy kommentet:


Amúgy a dugipajtás/egyéjszakás kaland nem más, mint a női barátzónásítás férfi megfelelője. Tök ugyanaz a kettő, csak a másik oldalról nézve. A barátzónás pasitól a nő megkapja, amit ő akar az adott férfitól: érzelmeket, törődést, kedvességet, figyelmet. De a férfi nem kapja meg amit a nőtől akar: a szexet. Még ez a mondat is tökéltesen megfordítható:

"De a férfi összezavarja a nőt, mert sokszor kedves és törődő, de csak mikor a férfinak ahhoz van kedve. Ha a nőnek máskor lenne szüksége a férfi kedvességére, a férfi fel sem veszi a telefont. Nem ér rá a nőre, csak akkor, amikor ő maga kezdeményezi a találkozást." = "De a nő összezavarja a férfit, mert sokszor megöleli, megfogja a kezét, megsimogatja a hátát, de csak, amikor neki van kedve. Ha a férfinak máskor lenne kedve a nőhöz, a nő fel sem veszi a telefont. Nem ér rá a férfira, csak amikor ő, a nő, kezdeményezi a találkozást"



2015. máj. 5. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség.
2015. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez baromság.


De értem miből ered..


Mivel a szexkapcsolatokban a férfiak hajlandóbbak betartani a játékszabályokat, és a nők könnyebben elkezdenek érezni valamit.

2015. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez emberfuggo. Meg nalam lelkiallapot fuggo is.

Volt olyan szexkapcsolatom, ahol a ferfi jobban kotodott hozzam, mindig kereste a tarsasagom, kedveskedett, holott tudta, hogy nekem csupan bejon, hogy jol erezzuk magunk es kenyeztet kotottsegek nelkul.

De volt olyan, hogy lefekudtem egy sraccal es aztan mar o iranyitott ugymond. Tehat altalaban akkor volt szex, ha o keresett fel. Es nem igazan volt bujos, pedig neha igenyeltem volna, ahogy o is. Dehat valamit valamiert...

Szoval visszanyalt a fagyi.

2015. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez úgy hülyeség, ahogy van.
2015. máj. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Zagyva szar!

Dugipajtás a 40 éves szűzben van!

Az emberek egyszerűen együtt sámfáznak!

2015. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!