Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a szándéka?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki egy évvel idősebb nálam. egy iskolai kirándulás keretében ismerkedtünk meg és elég jóba lettünk.Nagyon kedves és aranyos volt nekem.Sőt elég nyitott is mert például egyik nap jégkorcsolyázni mentünk és én tudok csak már elég rég voltam .Természetesen Ő ezt tudta , de direkt a közelembe volt fogta a kezem és próbát "segíteni". Nos miután vége lett ennek a programnak a köszönő viszony megmaradt és mindig aranyosan mosolygát rám. Barátnőim kezdték furcsálni a dolgot. Nem olyan rég egy buliba találkoztunk.Akkor már nagyon jó kedvembe voltam és oda mentem hozzá . Sikeresen beégtem nála ezért az utána következő napokban elkerültem. Mit hozott a sors egy másik iskolai rendezvényen ismét találkoztunk. Ott szóba hozta a bulit ami miatt én kínosan éreztem magam , de csak nevetett és mondta semmi baj. Megint közel kerültünk egymáshoz folyton mellém ült elég közel . Meg is tapizta a combom. Teltek a hetek maradt a köszönő viszony. Aztán a suliban volt diákelnök választás és Ő volt az egyik biztos. Megjegyeztem neki heccből , hogy egyik barátnőm 2szer szavazott erre Ő szinte leordított , hogy tudja nem kell elmondani. Ezután az eset után a köszönő viszony is elmúlt.Mostanában valahogy mindig össze futottam vele és mindig találkozott a tekintetünk. Találkozásunkor mindig nézz , de köszönni nem köszön. Mintha elvárná , hogy én köszönjek. Én meg nem vagyok hajlandó köszöni mert elég büszke lány vagyok. De azzal a nézéssel bűntudatot kelt bennem és azt se szeretném ha bunkónak gondolna mert őszintén szólva kedvelem.Barátnőmtől azt a tanácsot kaptam , hogy mosolyogjak rá . Nem tudom mit tegyek szerintetek ?

Sajnálom a hosszú rizsát , de így teljes a történet ! :DD


2015. máj. 5. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Részeg kislányként elbénázod a flörtölést részegen. Mégis mire lennél büszke?:D
2015. máj. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így jár, aki részeg. :-)
2015. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 DavidGlock ***** válasza:
egyes valaszolo mielott leszolnal valakit nezd meg mit irsz paraszt :)
2015. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.
2015. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Húha eltértünk a témától , de oké . Szóval egy nő nem lehet részeg mert ugye az undorító. Rendben . Akkor nem is érezheti jól magát ? Én tudom és értem , hogy alkohol nélkül is jól érezheti magát az ember, de ebből a megkülönböztetésből már nagyon elegem van. Fiatal vagyok jól érzem magam evvel még is baj van ?! Soha se ittam le magam a sárga földig , soha nem volt képszakadás tudom hol a határ.Nem olyan lány vagyok aki két naponta váltogatja a barátait. Bulizni se nagyon járok. Mire vagyok büszke ? Már ne is haragudj , de arra ahogy neveltek és amit eddig elértem saját erőmből. Kezd egy kicsit elegem lenni abból , hogy egy lány nem csinálhatja ezt és azt.Mert a fiúk nagyon erkölcsösek tényleg ! (tisztelet a kivételnek.) Ez az én életem és úgy élem ahogyan szeretném. És ha inni és bulizni szeretnék félévente egyszer akkor azt fogom csinálni. Köszönöm:)
2015. máj. 5. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező: valóban azt csinálsz, amit akarsz. Csak akkor vállald a felelősséget és ne másoktól várd a megfejtést. Miért nem kérdezed meg esetleg az illetőt, hhogy mit akar?

Szvsz. egyébként elég kétes értékű jókedv az, ami alkoholnak köszönhető.

2015. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!