Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik/Férfiak, nektek mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik/Férfiak, nektek mik azok az egyértelmű jelek amikor nem kételkedtek benne, hogy egy lánynak/nőnk bejöttök?

Figyelt kérdés

Itt ha tudtok fokozatot is írhattok, mi az amilyen viselkedésre vagy pillantásra ... bármire már úgy gondoljátok, hogy szimpatizál veletek, kedve, flörtöl... stb.


Ha lehet akkor életkort is írjatok.


2015. máj. 6. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen xD Annyira szürreális elképzelés, hogy én bejöjjek egy nőnek, hogy szerintem ha az ölembe ülne, megcsókolna és megkérné a kezem, akkor is azon gondolkodnék, hogy ez most mi? :D
2015. máj. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmondja.:D

22/F

2015. máj. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 opened paradise ***** válasza:
100%

Amikor megmondja.

Vagy ha két ujjal a saját,majd az én,majd megint a saját szemére mutat,aztán megnyalja a száját.

De nem vagyok kriptográfus,úgyhogy inkább mondja meg.

2015. máj. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha félreérthető módon megmozdítja a fitymát a péniszemen.
2015. máj. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már a farkam végét nyalogatja...
2015. máj. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Állandóan követ/szeretné kiharcolni a figyelmem, vagy szimplán leakar kapni, vagy dugnim
2015. máj. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha előttem fekszik meztelenül, széttett lábakkal, akkor már igen valószínű, hogy bejövök neki. :D
2015. máj. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bestest ***** válasza:
Amikor megkérdi, hogy "Kő kóla?", az már tuti jel.
2015. máj. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 aszomszedneni ***** válasza:

ha tudok vele hülyülni, az már kb. 50%

ha már személyes dolgokról is beszélünk (család , előző kapcsolatok, stb.) 70%

90% ha ő mondja , hogy odáig van értem.

100% a 10. házassági évfordulónkon.

2015. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!