Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SEGÍTSETEK! A barátommal most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK! A barátommal most 23. án leszünk 8 hónaposak! Szakított velem azzal az indokkal kb 3 hónapja, hogy nem szeret már, érez valamit irántam de az már nagyon kevés. SZÓVL MIT TEGYEK? Alúl a többi..

Figyelt kérdés
Egy este elmentem hogy megbeszéljem vele a dolgokat de nem jártam sikerrel, azt mondta hogyha át megyek hozzá aludni ő nem megy haza.Ott aludtam egy barátjánál de külön és kétségbe voltam esve mert z akkori volt barátom más lányokkal enyelgett fbn hogy miket csinálna vele stb. közben én olyan hibát követtem e, hogy titkoltam hogy egy barátjánál alszom ez hiba volt! De esküdtem, hogy semmi nem történt közben kiszívtam a nyakát mert azt mondta hogy majd azt mondja más lány volt. Közben se csók se puszi semmi nem történt. Ölelgetett mert nagyon durván össze vesztem az akkori barátommal.El telt pár nap és kibékültem a Barátommal de most kb 1 hete kiderült, hogy ott aludtam az ő barátjánál és nem tudom, hogy bizonyítsam be hogy nem történt semmi mert én nagyon szeretem őt és nem szeretném elveszíteni mert ezek a hónapok voltak életem legszebb hónapjai. Már minden sokkal jobban alakult mint szakításunk előtt.Akkor mikor ez megtörtént nem voltunk együtt közben ő is a szemembe hazudott hogy miket írt egy csajnak persze én tudtam az igazat csak ő a szemembe hazudott utána miután kibékültünk rá kb 1 hónap múlva megmutatta hogy azt írta utoljára a csajnak, hogy azért békült ki velem kb 3 hónappal ez előtt mert nem akarta hogy bármi bajom essen mert annyira kikészültem. Közben erről is a szemembe hazudott hogy nem volt igaz aztán megmutatta békülésünk után 1 hónappal. SZÓVAL A KÉRDÉS HOGY BIZONYÍTSAM BE, HOGY NEM CSAK ÉN HIBÁZTAM ÉS NEM TÖRTÉNT SEMMI AZZAL A SRÁCCAL? SEGÍTSETEK!

#szerelem #BIZONYÍTSAM #(együtt se voltunk akkor)
2015. máj. 7. 10:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hat ulj le vele es mond meg neki hogy hozza indultal de mivel dzrvan lelerazott kenytelen voltal mashol aludni. Nem volt kozted meg a baratja kozott semmi csak megvigasztalt mert kivoltal bukva meg hagyta hogy a kanapen aludj masnap reggel eljottel ennyi tortent. Es nyugodtan megmondhatod hogy neked milyen rosszul estek a mas lanyoknak tett utalgatasai es hasonlok. Nehogy mar neki alljon feljebb...

18/L

2015. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sehogy! Keress mást! Ennyire nem lehet jó a farka :)
2015. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De nem engedi. Nem szeretne velem találkozni mert azt hiszi, hogy megtörtént a dolog. közben semmi nem történt. De mivel szakított alapból nem lett volna megcsalás hogyha megtörtént volna. De akkor is nagyon szerettem és most is nagyon szeretem csak nem tudom hogyan bizonyítsam be,
2015. máj. 7. 10:19
 4/14 anonim ***** válasza:

Eleg vad otlet lesz. Menj el hozza valami szexi fehernemuben ha tetszik ha nem menj be az ajton ne szolj semmit csak csokold meg utanna menj a szobajaba es mond hogy beszelnetek kell. Ott pedig tedd ot boldogga es utanna mond meg neki hogy rajta kivul nem volt mas nem voltal senkivel mikor szakitottatok es ha o is benne van nem is lesz mas csak o

18/L

2015. máj. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez így mind szép és jó de ő 3 évvel fiatalabb nálam... persze ez nekem nem számít pert szeretem őt és tegnapig minden szép és jó volt. De nem lehetséges ez mert a szüleinél lakik és a szülei meg elszeretnék tőlem választani! Ő a világot jelenti számomra. Rengeteg dolgon átmentünk már együtt
2015. máj. 7. 10:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha meg is bocsájtja el nem felejti; teljesen mindegy, hogy történt e valami, itt a bizalom veszett el amit nem tudsz visszanyerni.
2015. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ott aludtál a barátjánál

fb-on más lányokkal enyelgett!


ha tényleg ilyen embert akarsz, akkor gratula :D

2015. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
IGEN! Mert Nagyon Szeretem ŐT!
2015. máj. 7. 10:46
 9/14 A kérdező kommentje:
VALAKI?? VALAMI JÓ TANÁCS????
2015. máj. 7. 10:51
 10/14 anonim ***** válasza:

"De esküdtem, hogy semmi nem történt közben kiszívtam a nyakát mert azt mondta hogy majd azt mondja más lány volt."


lehet, hogy ő írogatott dolgokat, te viszont már testi szinten tettél ilyeneket...még ha nem is "annyira súlyos"...


szerintem jobb nektek külön, mert együtt elég buták vagytok mind2-en...mert ilyen butaságokat csináltok amikor "együtt vagytok"...

2015. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!