Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felszínes lennék emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes lennék emiatt?

Figyelt kérdés

Ha egy srác buta, vagy nem tanult, akkor sem tetszik, ha egyébként helyes és jófej. Ha pedig van egy tanult, egyetemista fiú, akkor is vonzódom hozzá, ha egyáltalán nem jóképü.

Felszínes lennék? Valahogy nem tudok semmit egy olyan emberrel elképzelni, aki (legalább bizonyos területeken) nem okosabb nálam és nem tudok fölnézni rá.


2015. máj. 7. 15:12
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem vagy felszínes. Mindenkinek van egy mércéje. Lehet neked tudat alatt, ezért nem felel meg az, aki nem elég tanult. Soha nem baj, ha a jobbat akarod :) mindenki magának dönti el, milyen emberhez vonzódik, és egy okos ember általában vonzóbb.
2015. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sosem számított, hogy milyen valakinek a külsöje, vagy hogy milyen ruhákat hord. Mindig az okos srácokhoz vonzódtam. Csak nem tudom, mennyire furcsa ez, mert a környezetemben más a mérce.
2015. máj. 7. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy különbség van az okos, és a nagy lexikális tudással bíró emberek között. Lehet, hogy valaki fejből elmondja neked az összes létező magyar törvényt, de ha az életben egy válaszúthoz érkezik, egy 3 éves lány döntésképességével cselekszik. Az arany középutat válaszd, és szerintem az nem felszínesség, ha számodra valami vonzó, valami meg nem. Én pl sose tudnék egy nagy orrú csajjal összejönni, akármennyire jó a többi külső, belső tulajdonsága, valahogy ez számomra elképzelhetetlen lenne. 23f
2015. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem rossz dolog. De tudd, hogy végzettség != ész, műveltség. Lehet valaki végzettség nélkül is okos, művelt. :P
2015. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok tanult ember nagyobb "paraszt" viselkedes teren, mint az, aki nem tanult.

Nem az hataroz meg egy embert, hogy tanult-e vagy sem, hanem a szemelyisege.

Rengeteg tanult ismerosom van, akivel nem jon, hogy beszeljek, mert erzodik rajtuk, hogy bekepzeltek, mert ok tanultak(hozzateszem en is egyetemen tanulok jelenleg).

Amugy szamomra kicsif fura. Honnan tudod valakirol ranezesre, hogy tanult-e vagy sem?

2015. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!