Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen leszbikus? Létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen leszbikus? Létezik?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit mindennél jobban szeretek. Gyönyörű, intelligens, és nagyon aranyos. Gyakran képzelődök arról, hogy megfogom a kezét, és gyengéden megcsókolom. Elvinném randira, nevetnénk, és kimutathatnám neki, mennyire szeretem. Mindegy, mit csinálunk, csak együtt legyünk.

Imádom a mosolyát, az illatát, a kedvességét... Imádom minden porcikáját. Ha rossz kedvem van, ő mindig fel tud vidítani, még szavakra sincs szüksége.

Szeretném, ha ő is így érezne irántam, de ez lehetetlen, mivel mind a ketten lányok vagyunk. Annyira jó lenne, hogyha többet érezne irántam! Életem legboldogabb pillanataim lehetnének azok.

Fiúk iránt még nem éreztem ilyet, és emiatt egyre jobban aggódom.

Szerintetek ez csak kíváncsiság? A hormonok húzzák az agyamat?



2015. máj. 7. 16:53
1 2
 11/15 anonim válasza:
Kinézetre sem volt olyan fiú, aki tetszett volna, akár híresség, ismerős...?
2015. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 degurl válasza:
43%

Egy nem rég elvégzett kísérlet után legalábbis ezt állapították meg a kutatók: A nők vagy biszexuálisok vagy leszbikusok, de soha nem heteroszexuálisok. Bezony.


A University of Essex pszichológiai tanszékének egyik kutatója, Dr. Gerulf Rieger 345 nővel végezte el kísérletet, aminek az volt a lényege, hogy az alanyoknak meztelen férfiakról és nőkről készült klipeket játszottak le és eközben figyelték a testi reakcióikat. Az eredmény: a magukat heteroszexuálisnak valló nők is ugyanannyira felizgultak egy kívánatos nő látványától, mint egy férfiétól. Dr. Rieger a fenti – igen erős – kijelentésben összegezte az eredményt.

2015. nov. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Szia!

Én is 13 éves vagyok, és én mint kiderült biszex.

Szeretem a fiúkat is de egyidőben szerelmes lettem a legjobb lány barátomba.

Hasonlóképpen vagyok mint te.

Én nekem mázlim volt ugyanis körülbelül 1-2 hete bevallottam neki és ő azt mondta hogy ő nem tudja hogy mit érez irántam, így összejöttünk kipróbálás szerűen. A véleményem szerint 13 évesen már el lehet dönteni a szexualitásod.

2021. ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Hali!

Én is 13 éves vagyok! Én biszex vagyok szeretem a fiúkat de a lányokat is. Akkor már egy ideje éreztem hogy nem a megszokott módon érzek legjobb barátnőm felé csak hogy ő 100%-ig heteró meg van egy srác is akibe szerelmes. Aztán beleszerettem egy másik lányba miután úgy döntöttem lemondok legjobb barátnőmről de hogy ott is mellé fogtam ő is heteró és van egy srác akibe szerelmes is . Na igen elég peches vagyok.....😶

2021. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Jasmine Cranelee válasza:

Szia!

Tudom régi kérdés, de én is 13 éves vagyok és leszbikus.(van is barátnőm, de ez mindegy) Én már 12 évesen tudtam magamról,hogy mi a helyzet. Szerintem az ember már kicsi korában is tudja, hogy melyik nemhez vonzódik, csak akkor még nem mondja ki így konkrétan.

2022. márc. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!