Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznált a srác?

Figyelt kérdés
Régota ismerem kavartam vele nem rég ujra elkezdtunk beszélgetni aztan komolyabb lett nállam töltotte a hetveget aztán volt olyan hogy ejfelkor felhivott mert rossz kedvem volt eljott hozzám.. masik varosba lakik megis lejott .. Mindennap beszeltunk taliztunk amikor tudtunk ..Három hete meg nem keres nem ir mért van ez? :/

2015. máj. 7. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
??
2015. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem használt ki.

Én inkább arra gondolnék, hogy megunt vagy jobbat talált.


L20

2015. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
miért mert már rendben jöttek a dolgai ennyi rád már nincs szüksége
2015. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak azert nem értem mert mindig ö keresett nem én öt .. meg nekem volt rossz kedvem azert jott el
2015. máj. 7. 17:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Megúnta,hogy mindíg,ő szalad a szekér után! Neked is kezdeményezni kellett volna. 19/L
2015. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4: Látod te nem kerested őt, ebből azt vette le, hogy nem érdekled.
2015. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Foglalkoztam vele csak nem akartam nyomulni meg irtam neki csak nem annyit meg mentem en is hozza
2015. máj. 7. 17:45
 8/14 anonim ***** válasza:
7: KERESTED-E VAGY SE???? Írtál rá vagy se???? A Találkozásokat ki kezdeményezte???? Hívtad-e vagy se???
2015. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hivni hivtam de mindig kinyomta aztan visszahivott .talikat meg közösen mondtam neki h pl : szerdán talizunk jo e neki ha nem volt jo atraktuk maskorra .. maskor meg ö mondta h talizunk
2015. máj. 7. 17:51
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem miközben veled volt, találkozgatott mással is. Nálam annyi pasi eljátszotta már ezt...:/ amig nem vagytok együtt nem szolhatsz elméletileg semmit(pláne ha nemis tudsz rola) nézi melyikötök jön be neki jobban, melyikötök bevállalosabb,kapósabb,perverzebb vagy akármi ami neki épp bejön. Sajnos van ilyen..:s ne magadat hibáztasd! Nem az a baj hogy nem nyomutál stb(miért nyomultál volna ha az nem te lennél?) egyszerüen benned hosszutávon nem fogta meg semmi..

Majd találsz olyat aki megérdemeled! :)

20L

2015. máj. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!