Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a legjobb barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a legjobb barátommal osztálykiránduláson. Mi a francot csináljunk?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk legjobb barátok, ő kezdettől fogva többet érez irántam, ezt elég hamar közölte velem, de én soha nem akartam többet. Ezen a kiránduláson valami történt, már az elejétől kezdve "össze voltunk ragadva", el sem engedtük egymást egy másodpercre sem. Aztán este valahogy egy ágyban kötöttünk ki, pedig semmi nem történt, úgy értem nem voltunk részegek vagy valami. Bár nem volt egy romantikus, összebújós együttlét, konkrétan egy gyors d.ugás volt, és ennyi, csak úgy egymásnak estünk.

Másnap meg azóta viszont ugyanolyan a kapcsolatunk, mint volt, azonkívül, hogy nem szexelünk. Konkrétan mint egy szerelmespár, csókot, szexet kivéve.

Nem tudom mi legyen, nem oké ez így. Mit tegyek, tegyünk? Lehet hogy kialakulhat ebből komolyabb, vagy csak az "összezárt helyzet" hozta ezt ki belőlünk?

17L, 18F


2015. máj. 7. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
érdekes
2015. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen történeteket olvasva olyan ba_szhatnékom lesz... XD

f

2015. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nektek kell tudni, ti döntöttetek így.
2015. máj. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És? Mi a probléma? Most kell farkalni, nem 80 évesen. Én még el is durrantam volna benned a helyében. :P
2015. máj. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hol irtam, hogy nem tette meg? 😂
2015. máj. 7. 23:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Áldásom rátok!
2015. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, mit érzel, mit akarsz, de ha nem, majd kialakul. Fiatalok vagytok, de már nem apró gyermekek. Élvezzétek az életet! :) (Persze biztonságosan meg minden.)

S ha komolyan összejöttök, az tök jó, barátok vagytok rég, jobban megértetitek egymást, mintha csak jött volna a rózsaszín köd vagy az, ami szokott indokolatlan esetben 2 idegen között, akik később rájönnek, hogy nem is tetszik nekik a másik, ha józanul nézik.

2015. máj. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még mindig elhiszed magadnak, hogy csak barátok vagytok?
2015. máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináljatok-gyakoroljatok szalmazsákon-emberméretűn
2015. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!