Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok a legjobb fiú barátomba. Tudnátok segíteni? Többi lent! 15/L

Figyelt kérdés

Már 2 éves korunk óta legjobb barátok vagyunk! Teljesen olyan mintha testvérek lennénk, és ezt már sokan mondták is és így is tekintünk egymásra. A szüleink is legjobb barátok egymással így szintem minden héten találkozunk. Ugyan azon a téren lakunk szóval egyszerű.

Már egy ideje többet érzek iránta...mindent meg tudunk beszélni egymással...még a csajos/pasis ügyeinket is. Érdekes, mivel ilyen közel állunk egymáshoz...nem szoktuk megölelni/megpuszilni egymást.

Ti, hogy tudatnátok vele, hogy többet éreztek iránta???Vagy ti kerültetek már ilyen helyzetbe?

Ez most nagyon fontos, kérlek normálisan válaszoljatok.


2015. máj. 2. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amikor csak úgy lógtok otthon, öltözz szexin, pici ruhák, és nézd meg hogyan reagál. Érintkezz vele, stb... igazán nem bonyolult... ha csinos vagy :P
2015. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ên kerültem és mostis ebbe a helyzetbe vagyok!:'(
2015. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi!:D Tudnál még pár dolgot mondani?:D Sokat segítenél!
2015. máj. 2. 19:59
 4/13 anonim válasza:

Nem is rossz amit az 1-es mondott talán kérdezd meg hogy milyen lányok tetszenek neki és amikor elmondta kérdezd meg és mi a helyzet velem én tetszek neked?

15/l (kicsit merész de hát na)

2015. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó ötlet. Ha nincs testi kontaktus köztetek akkor ő barátként tekint rád és ezt nem éri meg kockáztatni. Főleg nem 15 évesen amikor nem tartanak általában sokáig a kapcsolatok.

Mindezt úgy mondom,hogy nem is olyan régen volt hogy én is azt hittem szerelmes vagyok a legjobb barátomba,de nem mondtam semmit és elmúlt. Érthető a vonzalmad hiszen sokat vagytok együtt,de próbálj meg másokkal ismerkedni.

De mindet szigorúan az én véleményem nem kell szentírásnak venni.

2015. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azon már túl vagyok! Véletlenül pont illik rám amit mondott, de az az érzésem, hogy ő nem érez többet irántam, vagyis nem is tudom, hogy mit gondol....
2015. máj. 2. 20:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Az lemaradt,hogy 17 éves lány
2015. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Már próbáltam más felé is nyitni ilyen téren, de csak rá tudok gondolni.

Amikor együtt vagyunk és a pasikról beszél mindig elkezd féltékenykedni meg ilyenek.

2015. máj. 2. 20:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit jelent konkrétan a féltékenykedni meg ilyenek?
2015. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindig mondja, hogy ő nem hozzám illik meg ha valaki nyomul leállítja úgy, hogy nem is mondom neki. Sokszor mondja, hogy nem még ráérek nem mintha ő nem ugyan annyi idős lenne...rá se néz arra a fiúra aki nekem "tetszik"..meg ilyen tipikus féltékenykedés...kisebb dolgok
2015. máj. 2. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!