Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti egy heten hanyszor veritek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egy heten hanyszor veritek ki? hat en altalaban egy heten 4-5szr verem ki ugy hogy van baratnom de a szex is beleszamolva. f/17

Figyelt kérdés

ha ennyiszer verem nem lesz semmi bajom? mert a baratnommel sose használunk ovszert es meg nem lett terhes sose,de meg egyszer se mentem el benne..

le kéne allnom a hokizással es csak a szexet meghagyni egy héten ketszer?

irjatok mar le letszi hogy egy heten hanyszor szeretkeztek vagy hanyszor veritek ki.. es ha kiveritek van e baratno..



2015. máj. 8. 11:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. máj. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10+ és van barátnő, heti 2-3x mókamiki.
2015. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát ha nincs barátnő egész héten akkor 0-20 között...átlagban 6-7...de ez nem csak izgalom miatt van...hiperaktív vagyok és ha nem tudok elaludni ezt használom "természetes altatónak" :D (nem vicc!)


ha barátnőmmel töltöm a hétvégét akkor vele 1-4 szex...


22F

2015. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát én mostanában napi 6-7x. Egyre jobban kezdem elveszíteni a kontrollt. Régebben csak napi 1-2 volt. 21/F
2015. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nő vagyok, szóval nem verem ki, de mi naponta 1-2x szexelünk, nekem kevés lenne a heti 1-2..
2015. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha van barátnőm elég amennyit vele vagyok, ha nincs akkor heti 4-5.
2015. máj. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Édes istenem.
2015. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Remélő válasza:
Nem lesz semmi bajod, addig használd míg működik..
2015. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Évente 0-szor verem, viszont nőm sincs.

17f

2015. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs barátnőm. Hetente hatszor hétszer verem. Van hogy egyszerre háromszor is. Annyira kívánom, hogy remegek. Lány ült vele szembe ma a buszon és ahogy rázkódott a busz úgy hullámzott a melle. Föl kellett állnom és odafordulnom az ablak felé, hogy ne lássák mennyire áll a fark.m. Úgy bedagad, hogy azt hiszem szétrobban. Nem tudok elaludni este. Állandóan áll. Csak úgy tudok elaludni, hogy kiverem.
2015. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!