Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy teherbe estem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon sokan kérdeznek hasonlókat és sokaknak semmi kedvük nincs mégegyszer leírni ugyanazt a tanácsot. Viszont sokat segítenétek, ha írnátok pár sort.

Április 8 án jött meg utoljára, 23-24 én voltam együtt párommal. Óvszert használtunk, de a legelejèn behatolt nélküle. Barátnőm megkérdezte tőlem mùlthéten, hogy terhes vagyok e, mivel elég sűrűn kellett wc re mennem. Azóta, fáj az alhasam, tegnap éjszaka hányingerrel feküdtem le és úgy is èbredtem. A rosszullét mostanáig tart, a melleim fájnak, viszont a mellbimbòim nem lettek érzékenyebbek vagy változott meg a szinük. Már vettem tesztet holnap reggel megcsinálom. A mensim általában 28 és 32 nap közt mozog. Azt is meg kel jegyeznem hogy kèt hete meg vagyok fázva ès barátnőm hânyásos influenzával küszködött a hétvégén. Emellett stresszes az életem a vizsgák miatt. Jó lenne ha valaki nálam okosabb megosztaná velem a vélemènyét, hiszen a teszt se mutat 100% os eredményt.



2015. máj. 6. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem mondanám,hogy terhes vagy.
2015. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A teszt majd megmondja , de szerintem nem vagy terhes
2015. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
teszt, de nem hinném szerintem vlmi betegség
2015. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtatnak. Holnap majd kiderül minden.
2015. máj. 6. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Nos, kedves Kersezo? Mi a helyzet?
2015. máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megcsináltamca tesztet: egyértelműen negatív. Viszont még mindig nem jött meg és tegnap fej-, hát- ès gyomorfájásom volt elég intenzíven. Fogalmam nincs mi lehet az oka.
2015. máj. 8. 07:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán a stressz, vagy valami felfázás féle (a sok wc-re járkálásból gondolom.) Menj el nőgyógyászhoz.
2015. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!