Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon magamba zuhantam, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magamba zuhantam, es depresszios is vagyok szerintem? 19/L

Figyelt kérdés

Annyira egonek erzem magam..

Ki sem akarok mozdulni mert szegyellek mindent magamon.


Pedig 1-2 eve nem ilyen voltam.

Imadtam uj emberekkel ismerkedni, ki tudtam nyitni a szam ha olyan volt..rengeteget vasaroltam..szerettem a divatot. ( bar azt meg mindig szeretem csak kedvem nincs hozza...) Voltak baratnoim, buliztam, ismerkedtem stb, de most meg...

Nincs kedvem az emberekhez, nincs onbizalmam, kb hagyom hogy alazzanak, nincs kedvem kimozdulni, uj ruhakat venni magamnak , mert 2 ev alatt 20 kilot hiztam.. 50 kg voltam most 67 vagyok.Dagadt az arcom is meg minden...eltavolodtam mindenkitol es ugyerzem terhere vagyok masoknak..

Pl ha valaki furcsa a kornyezetemben, egybol arra gondolok, hogy biztos miattam... Hogy nem tetszem neki, vagy gazul viselkedem..es ettol meginkabb bezarkozom...

Es ez az egesz egy szakitas ota van igy.. azota valtozok es sullyedek..

Ha egy ilyen lannyal talalkoznatok mit gondolnatok rola?

Gaz hogy ekkorat valtoztam?

19/L


2015. máj. 8. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén?? Igen gáz , elég nagy baj.
2015. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem gáz, mindenkinek vannak rosszabb időszakai. Ne hagyd, hogy egy tönkrement kapcsolat így elbánjon veled. Tudom, hogy ilyenkor nagyon nehéz. Amikor velem szakítottak, hónapokig sírtam, nem sminkeltem, lesz*rtam mindent, nem fésülködtem, olyan voltam, mint egy halott, és ez másnak is feltűnt.

Nem jó az, ha ennyire elzárkózol, mert akkor jönnek ezek a sötét gondolatok, amikor egyedül vagy. Semmiképp ne hagyd, hogy megalázzanak! Értékes ember vagy, és igenis be tudod ezt bizonyítani másoknak is, de legelőször magadnak kell.

Ha még mindig megvannak a barátnőid, akkor keresd őket, menjetek ide-oda. Fontos, hogy kibeszéld magadból, ami nyomaszt. Ha nagyon zavar a súlyod, akkor járj el mondjuk futni, most úgyis jó idő van, kevesebb édesség, figyelj jobban az étrendedre!

Kezdj bele új dolgokba, találj egy hobbit, járj el moziba, koncertre, stb.

2015. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kezdj el sportolni, az segít!

24L

2015. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!