Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretett? Ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretett? Ha egy pasi szakítás után, tisztára úgy viselkedik, mintha minden tiszta jó lenne, pl. Facebookon írkál más lányoknak, meg ilyesmi, akkor nem szeretett míg jártunk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem, vagy szeretett, de már elmúltak az érzései. Sajnos a jelen szempontjából ez már mindegy. :(
2012. jan. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

De csak ezzel próbál féltékennyé tenni, idegesíteni....

És lám célt is ért mert elgondolkoztál rajta sőt meg is kérdezted.

Én is így csinálok épp a volt barátnőmmel.

2012. jan. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AVATAR282827 ***** válasza:
Vagy van az a lehetőség is, hogy annyira szarul esett neki a dolog, hogy ismerkedéssel próbálja feledtetni a bánatát...egyik sem kizárt
2012. jan. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackSword ***** válasza:

Ugyan nem pont erről szól, de most az egyszer ne vegyük figyelembe a sztorit csak azt amit sokan úgy is érteni akarnak...

http://www.youtube.com/watch?v=S97tJ4tzyl8

2012. jan. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent. Pl ha otthagytad mit egy utolsó szemetet, akkor naná, hogy más után fog nézni... mi mást csinálna? ha nem akar begolyózni.
2012. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de szeretett csak épp már nem jártok ennyi, próbál ismerkedni gondolom meg barátkozni, hogy lekösse magát és ne a régi kapcsolatán kattogjon állandóan, pont ezt teszem én is
2012. jan. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valószínűleg szeretett. De ha szakítottál vele, érthető hogy próbálkozik más lányoknál. Velem is nemrég szakított a barátnőm, és én is már elkezdtem más csajok után nézni. (Persze csak fél szemmel.) 35/F
2012. febr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!